Топ Новини

Вуглегірська ТЕС згоріла через порушення технологічного процесу

16 квітня 2013 в 22:45

Супутніми причинами стали також організаційні: невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов'язків.

Комісія зі спеціального розслідування з'ясувала обставини та причини нещасного випадку, що стався 29 березня на Вуглегірській ТЕС.

Основною організаційною причиною нещасного випадку стало порушення технологічного процесу, що призвело до розгерметизації системи пилоутворення при роботі вугільного млина.

Супутніми причинами нещасного випадку стали також організаційні причини: невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових обов'язків.

Матеріальний збиток, заподіяний аварією, буде з'ясовано після розбору завалів і демонтажу пошкодженого аварією обладнання.

Як повідомлялося, пожежа на Вуглегірській ТЕС почалася з загоряння вугільного пилу в обладнанні другого блоку станції вдень 29 березня, потім вогонь перекинувся на дах будівлі енергоблоку, трансформатори, інше обладнання. Пожежу на ТЕС було ліквідовано рано вранці 30 березня.

У результаті пожежі на Вуглегірській ТЕС було знищено чотири енергоблоки, загинула одна людина і п'ятеро постраждали. Попередня причина пожежі - порушення герметичності системи подачі вугільного пилу і його займання.

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький повідомив, що робота Вуглегірської ТЕС буде повністю відновлена, але про терміни поки говорити рано. У місті відновлена подача води і газу, але немає теплопостачання.

Читайте також:

Вуглегірська ТЕС згоріла через розгерметизацію

Збитки від пожежі на Вуглегірській ТЕС склали понад 173 млн гривень

Згоріла Вуглегірська ТЕС відклала приватизацію "Центренерго"

Ставицький пообіцяв повністю відновити згорілу Вуглегірську ТЕС

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...