Топ Новини

Влада РФ відмовила в реєстрації "Українського конгресу Росії"

3 квітня 2013 в 19:28

У Росії ще не існує жодного загальноросійського об'єднання українців, незважаючи на те, що в країні проживає 2-мільйонна українська діаспора.

ukraine_ukrainci_people.jpg
kyivpost.com
Міністерство юстиції Росії відмовило в реєстрації загальноросійської громадської організації "Український конгрес Росії". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Української всесвітньої координаційної ради.

"Згідно з інформацією українських громад у Росії, Міністерство юстиції РФ відмовило в реєстрації "Українського конгресу Росії", організації, яка була створена на установчому з'їзді УКР в листопаді 2012 року", - сказано в повідомленні.

Наголошується також, що зараз в Росії не існує жодного загальноросійського об'єднання української національної меншини, незважаючи на те, що, за даними останнього перепису населення, в РФ проживає близько 2 млн українців.

Нагадаємо, на початку березня "Український конгрес Росії" подав до Міністерства юстиції Росії документи на реєстрацію.

Відповідно до статуту конгресу, основною метою організації є об'єднання українських організацій Росії з відродження, вивчення, розвитку та поширення української культури, розвитку національної самосвідомості, захисту прав і інтересів українців, налагодження їх зв'язків з Україною і українцями, які проживають в інших країнах.

було ліквідовано громадську організацію "Об'єднання українців Росії".

Читайте також:

Українці краще ставляться до Росії, ніж росіяни до України

У МОЗ підрахували, що українці п'ють майже вдвічі менше росіян

Росія поставила мету "будь-що" заблокувати асоціацію України з ЄС

За матеріалами: ukranews.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Sten 3 апреля, 21:17 Як же ж Міністерство юстиції Росії може зареєструвати Конгрес українців, якщо "України нема, не було і бути не може..."?! Ми - громадяни України. Але чи набереться серед нас хоча б 1% УКРАЇНЦІВ? Навряд чи... Всі раби... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...