Випуски телевізійних новин найчастіше лають уряд Азарова

16 січня 2013 в 14:47

Сумнівні і негативні оцінки у теленовинах найчастіше адресовані Кабінету міністрів - 28%, місцевим органам влади - 26% і адміністрації президента - 25%.

azarov_partyofregions_dsc5824.jpg
Микола Азаров
partyofregions.org.ua

У телевізійних новинах на провідних українських телеканалах при висвітленні діяльності органів влади негативні оцінки найчастіше адресовані Кабінету міністрів. Про це свідчить моніторинг восьми провідних телеканалів, проведений Академією української преси, результати якого є в розпорядженні ZN.UA.

За даними моніторингу, у грудні увага в новинах до політичних партій, політичних персон і політичних інститутів склала 16%, 36% і 70% (напередодні виборів, у четвертий тиждень жовтня, відповідно - 25%, 46% і 64%).

Весь рік серед політичних інститутів найчастіше згадуються силові відомства - 24% у грудні (перед виборами 27%), президент і Верховна Рада - по 15%. Сумнівні і негативні оцінки найчастіше були адресовані Кабінету міністрів - 28%, місцевим органам влади - 26% та адміністрації президента - 25%.

Лідерами уваги новинних програм були Партія регіонів (7%) і опозиція в цілому - 6%. Їх оцінки в новинах переважно позитивні.

У грудні 86% згадок про політиків подаються у нейтральному контексті (напередодні виборів - 82%).

У сумнівно-негативному контексті найчастіше повідомлялося про Дениса Комарницького (100%), Дмитра Табачника (38%), Миколу Азарова (32%), Юлію Тимошенко (24%).

При моніторингу були проаналізовані випуски новин "Інтера", "1+1", Нового каналу, СТБ, ICTV, Першого національного, 5 каналу і TVi.

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...