Винуватцям аварії на заводі "Стирол" загрожує вісім років в'язниці

7 серпня 2013 в 08:54

У разі, якщо в аварії на "Стиролі" буде визнано винним когось із робітників заводу, йому може загрожувати до восьми років в'язниці.

Стирол
Якщо провину когось зі співробітників заводу буде доведено, йому загрожує вісім років в'язниці

У зв'язку з аварією на заводі "Стирол" відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 КК україни (порушення правил безпеки при виконанні робіт з підвищеною небезпекою на виробництві). Максимальне покарання за цією статтею - вісім років тюрми.

У реанімації горлівської лікарні залишаються дев'ять осіб. Стан усіх постраждалих медики оцінюють як важкий та середньої тяжкості, деяким потерпілим загрожує інвалідність. У людей, які опинилися в лікарні, зафіксовані опіки рота і гортані, а також набряк легенів.

Раніше прокурор Горлівки Олег Колесник заявляв, що "причиною аварії став технологічний або людський чинник, тобто порушення з боку працівників "Стиролу". Але висновки можна буде робити після технічної експертизи та спеціального розслідування".

Нагадаємо, 6 серпня на хімічному підприємстві "Стирол" у Горлівці стався викид аміаку. За попередніми даними, п'ять осіб загинули, ще 20 постраждали.

Публічне акціонерне товариство "Концерн Стирол" - найбільший виробник азотних мінеральних добрив в Україні. Підприємство засноване у 1933 році. З введенням його в експлуатацію у країні вперше почали використовувати коксовий газ для отримання синтетичного аміаку. Сьогодні "Стирол" випускає аміак, карбамід, аміачну селітру, полістирол різних марок, мінеральні кислоти і солі, органічні смоли. Головною сировиною для виробництва найважливіших видів продукції заводу є природний газ.

Читайте також:

Аварія в Горлівці могла статися через людський або технологічний фактор

"Стирол" заявив про відсутність загрози для населення після аварії

На хімзаводі "Стирол" у Горлівці стався викид аміаку, загинуло 5 осіб

За матеріалами: Вести.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...