Вихідний понеділок киянам доведеться відпрацювати 13 квітня

24 березня 2013 в 17:26

Понеділок у Києві буде неробочим днем, ухвалив уряд. У столиці - стихійне лихо у вигляді снігу.

снег метель
Прибирання снігу в Києві

Кабінет міністрів ухвалив рішення про перенесення в Київській області і Києві робочого дні з понеділка 25 березня на суботу 13 квітня, повідомляє прес-служба уряду.

"З метою подолання наслідків стихійного лиха, яке відбулося 22-23 березня 2013 року, а також раціонального використання робочого часу Урядом України ухвалено рішення рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій Київській області та м. Києва (за винятком органів Пенсійного фонду, "Укрпошти") перенести в порядку і на умовах, встановлених законодавством, для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з понеділка 25 березня на суботу 13 квітня", - йдеться в повідомленні.

Спеціальний режим роботи банків і їх установ у вказані дні визначає Національний банк.

Керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності рекомендовано виділити автомобільну техніку для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Головам Київської обласної та міської держадміністрацій дано розпорядження забезпечити облік транспортних засобів для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Мінекономрозвитку, Мінфін, Міноборони, МВС, Мінрегіон, Мiнiнфраструктури, Київська обласна та Київська міська держадміністрації повинні подати узгоджені пропозиції щодо відшкодування витрат, пов'язаних з ліквідацією наслідків стихійного лиха за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

Читайте також:

Аеропорт "Бориспіль" зняв усі обмеження на виліт і посадку

Затримки поїздів з Києва скоротилися до трьох годин

Не впоравшись зі снігом, київська влада зробила понеділок вихідним

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...