В УПЦ МП рекомендували бути обережніше з "фашизмом" і "нацизмом"

10 листопада 2014 в 19:04

За безвідповідальне використання слів "фашизм" та "нацизм" має бути державне покарання, вважає протоієрей Георгй Коваленко.

Георгй Коваленко
Георгій Коваленко попросив не кидатися словами
cvk.gov.ua

Безвідповідальність у використанні термінів "фашизм" або "нацизм" може стати причиною розпалювання міжнаціональних конфліктів, Про це сказав голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП протоієрей Георгій Коваленко, повідомляє "Укрінформ".

"Ми живемо в ситуації, коли безвідповідальне використання таких термінів, як фашизм, нацизм також веде до розпалювання міжнаціональної, міжконфесійної або інших видів ворожнечі. Тому дуже важливо, щоб за це покарання, і держава звертала увагу не тільки на реальні прояви антисемітизму, але і на безвідповідальне використання цих термінів", - сказав Коваленко.

Читайте також: Зустріч "Валдайського клубу": Кремль говорив про "фашизм" в Києві, а експерти - про "путінізм" - WSJ

Він додав, що в цьому питанні повинна бути певна просвіта, оскільки, використовуючи певні поняття, люди часто не знають їх значення. "Ми маємо покоління людей, які маніпулюють цими словами і не знають, що ті ж терміни - ксенофобія, нацизм чи фашизм, - насправді означають. Тому, можливо, треба шукати нові терміни, які б відповідали сучасному стану цих міжнаціональних та міждержавних відносин, які фактично визначали сьогоднішній день, а не з міфами минулого намагалися міфологізувати те, що маємо в реальності", - вважає протоієрей.

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...