В "Укроборонпромі" звинуватили Міноборони у зриві графіків з озброєння

Відео
Поділитися
В "Укроборонпромі" звинуватили Міноборони у зриві графіків з озброєння У роботі Міноборони виявили ознаки саботажу © Святослав Цеголко/Twitter
Мова йде про бронемашини "Дозор-Б", які збирають на Львівському бронетанковому заводі.

Гендиректор "Укроборонпрому" звинуватив заступника міністра оборони генерала Ігоря Павловського в саботажі процесу озброєння армії. Про це Роман Романов заявив в інтерв'ю "5 каналу". Зокрема, він зазначив, що міністерство досі не взяло на озброєння військові машини БТР-3.

"Я знаю, що сьогодні у Верховній Раді вже ініціювали створення тимчасової слідчої комісії по роботі заступника міністра оборони (генерал Павловський - ред.), який відповідає за озброєння", - повідомив гендиректор.

Також Романов розповів, що "Укроборонпром" зробив за свій рахунок машини "Дозор", але міністерство досі не взяла на озброєння машини. "З квітня минулого року ми готові були випустити близько 150 машин. Міністерство оборони в особі заступника міністра оборони, відповідального за озброєння, досі не прийняло цю машину на озброєння", - зазначив він.

Читайте також: Суд призначив заставу 30 млн гривень для екс-директора ЛБТЗ

Раніше в Міноборони заявляли, що Збройні сили України отримають до кінця року 10 бронемашин "Дозор-Б". Станом на червень цього не сталося.

13 червня директор Львівського бронетанкового заводу (ЛБТЗ, який входить до складу держконцерну "Укроборонпром" - ред.) Олександр Остапець був звільнений з займаної посади через "зрив виробничих графіків".

Між тим у роботі "Укроборонпрому" простежується і "зворотна сторона медалі".

Дві третини переданих армії нових БТРів зламалися через конструктивні недоробки. Як зазначив начальник Генштабу Муженко в листі генерального директора "Укроборонпрому" Романову, причиною поломки цих виробів є конструктивні недоробки, але керівництво концерну своєчасно на рекламації не відповідає.

Про це більш докладно у статті "Чергу у спину" пише оглядач ZN.UA Дмитро Менделєєв.

З ремонтом військової техніки теж не все гладко: з 90 танків на 66-ти були після ремонту виявлені поломки, а з 102 відремонтованих БМП-2 виявилися несправними 85.

Крім того, у відомстві зволікають із імпортом озброєнь. Тільки за 2014 року заборгованість на 26.05.2015 склала 240 млн гривень. Всього для потреб ЗСУ не поставлено озброєння і військової техніки на суму майже 755 млн грн.

Детальніше про зривах "Укроборонпромом" оборонного замовлення читайте у статті Дмитра Менделєєва "Річниця "Укроборонпрому" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі