В Україні припинилися офіційні продажі Ferrari та Lamborghini

14 січня 2016 в 02:55

У 2015 році автосалон Ferrari Kiev продав всього один автомобіль.

Lamborghini
Український ринок сьогодні не готовий до офіційних поставок даних автомобілів

В Україні в 2016 році не будуть офіційно поставлятися автомобілі Ferrari і Lamborghini, повідомив генеральний директор компанії Vipos (офіційний постачальник суперкарів) Віктор Постельніков.

За його словами, через ситуацію, що склалася в Україні, ринок не готовий сьогодні до офіційних поставок даних автомобілів. Також щороку підвищуються вимоги до дилерів. Компанії Ferrari і Lamborghini не можуть дозволити собі піти на якісь поступки і зробити для когось виняток у дотриманні своїх стандартів. Виконання таких стандартів вимагає величезних інвестицій, що в умовах низьких продажів і ситуації в країні просто збитково.

Наприклад, покупець офіційної Ferrari протягом 7 років мав можливість безкоштовно проходити технічне обслуговування на сервісній станції в Києві і ще цілий ряд "пільг".

У 2014 році автосалон Ferrari Kiev реалізував 2 автомобіля, в 2015 році - один.

Читайте також: Продажі нових легкових автомобілів в Україні за 2015 рік впали вдвічі

Раніше Міністерство фінансів України запропонувало змінити критерії для стягнення транспортного податку в межах податкової реформи. Згідно нової редакції Податкового кодексу, нова модель передбачає, що податок на авто будуть платити власники легкових автомобілів класу "люкс" вартістю понад 1 млн грн при умові, що автомобіль експлуатується не більше 5 років. При цьому колишнє умова про об'єм двигуна авто (понад 3 000 куб. см) скасовується. Ставка податку залишається незмінною - 25 тис. грн в рік.

За матеріалами: Autoconsulting
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...