Уряд запропонував витратити на охорону суддів 400 млн грн

Поділитися
© job-sbu.org
Охоронятимуть не тільки самих суддів, але і їхніх прабабусь, прадідів, нерідних дітей, опікунів і співмешканців.

Суддя Родіон Кірєєв
Суддя Родіон Кірєєв

Кабінет міністрів запропонував Верховній Раді посилити державний захист суддів та членів їхніх сімей. Законопроект, поданий у парламент, серед іншого, пропонує забезпечити суддів мобільними пристроями сповіщення про небезпеку, охоронною і протипожежною сигналізаціями, пише видання "Коммерсант-Украина".

Законопроектом № 2505 уряд пропонує розширити перелік родичів суддів, щодо яких можуть бути застосовані спеціальні заходи захисту. Крім батьків, дітей, подружжя, онуків, рідних братів і сестер, бабусь і дідусів до таких осіб пропонується віднести вітчима, мачуху, прабабусь і прадідів, нерідних дітей, опікунів та співмешканців.

Суддя має право на забезпечення засобами захисту і мобільними пристроями оповіщення про небезпеки, які йому повинні надати органи внутрішніх справ, а також на обладнання житла охоронною і протипожежною сигналізаціями за рахунок коштів державного бюджету в порядку, встановленому Кабінетом міністрів",- сказано в законопроекті.

Згідно з пояснювальною запискою, на облаштування житла суддів протипожежною й охоронною сигналізаціями необхідно 31,5 млн грн, вартість встановлення тривожних кнопок складе більше 725 тис. грн, а щорічна абонплата за ці послуги - 32,7 млн грн. Додаткові витрати будуть потрібні також для збільшення штату спецпідрозділів судової міліції. За розрахунками Міністерства внутрішніх справ, сума витрат складе 331,4 млн грн.

В цілях безпеки уряд також пропонує заборонити розголошення інформації про місце проживання судді та інших особистих відомостей про нього органами державної влади і місцевого самоврядування, операторами та провайдерами телекомунікацій, інформаційно-довідковими службами та іншими установами, яким ці дані стали відомі у зв'язку з їхньою службовою діяльністю. Окрему увагу в документі приділено судовим приставам. Для підтримки порядку в залі суду уряд пропонує дозволити їм використовувати спеціальні засоби. !zn

Читайте також:

Українці довіряють судам ще менше, ніж міліції

Українські суди за 2012 рік винесли 0,17% виправдувальних вироків

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі