Топ Новини

Уряд України запропонує Раді легалізувати різностатеві й одностатеві партнерства

11 березня 2016 в 12:11

Партнерства планується легалізувати на законодавчому рівні. Кабмін підготує законопроект і передаcть народним депутатам.

Правительство в Раде
Кабмін через рік напише законопроект про різностатеві і одностатеві партнерства
Верховна Рада

Кабінет міністрів України затвердив План дій з реалізації Національної стратегії в області прав людини на період до 2020 року.

Розпорядження на 300 сторінках від 23 листопада 2015 № 1393-р оприлюднено на Урядовому порталі 11 березня 2016 року.

Згідно з документом, в Україні планується створення "ефективної системи запобігання та протидії дискримінації".

Один з пунктів плану передбачає розробку до II кварталу 2017 року "законопроекту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння та наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності, конституційного права несвідчення проти свого партнера".

Нагадаємо, що 12 листопада 2015 року Верховна Рада внесла зміни до КзпП, заборонивши дискримінацію за будь-якою ознакою в сфері праці.

Прийняття цієї поправки супроводжувалося скандалом, а спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що ніколи не підтримає одностатеві шлюби. "Ми виступаємо з вами за сімейні цінності, і ні якому разі, я чую якісь фейки, які говорять про те, що в Україні можуть бути хоч якісь одностатеві шлюби. Не дай Бог, щоб це відбулося, і ми ніколи не будемо це підтримувати", - сказав голова Верховної Ради.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...