Уряд презентує план відновлення України на 2015-2017 рр. в кінці листопада - Гройсман

Поділитися
Уряд презентує план відновлення України на 2015-2017 рр. в кінці листопада - Гройсман Гройсман готує масштабний план відновлення України
Йдеться про чіткі завдання у кожній із сфер, які необхідно реформувати, включаючи реальну оцінку ситуації і строки виконання цих завдань.

Уряд спільно з партнерами з ЄС розробляє План відновлення України на 2015-2017 роки. Окремим блоком у ньому буде значитися відновлення зруйнованої інфраструктури Сходу. Документ буде представлений в кінці листопада, а також в січні 2015 року, на міжнародній конференції донорів.

Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів віце-прем'єр - міністр регіонального розвитку Володимир Гройсман.

"Вже є бачення Стратегії України-2020. Більше того, сьогодні в рамках цієї стратегії Кабінет міністрів спільно з Адміністрацією президента щільно працює з європейськими партнерами над Планом відновлення країни 2015-2017 роках. Цей документ буде презентовано наприкінці листопада", - повідомив Гройсман.

"Більше того, - зазначає він, - в кінці січня 2015 р. в Україні відбудеться архисерьезное подія. Всесвітня інвестиційно-донорська конференція. До нас приїдуть представники ЄС, Америки, Канади, Японії... Де так само буде представлений цей план".

За його словами, мова йде про чіткі завдання у кожній із сфер, які необхідно реформувати, включаючи реальну оцінку ситуації і строки виконання цих завдань.

"Децентралізація, юстиція, економіка... Це буде інклюзивний план країни, яка готується стати повноправним членом Європейського Союзу. Окремим блоком йде відновлення зруйнованої інфраструктури Сходу. Над ним працює сьогодні Україна, ЄС і Світовий банк", - повідомив Гройсман. Він уточнив, що чіткий план реформ буде вже до кінця листопада.

За його словами, Україну чекає "абсолютно новий етап співробітництва", і в даному випадку мова йде про "конкретики", оскільки виходити на такий рівень з деклараціями було б самогубством.

Він також зазначив, що названа раніше сума коштів, необхідних на відновлення Донбасу - 11 млрд грн - первісна, що включає відновлення пошкодженої інфраструктури, реінтеграцію східних областей і зміна якості життя місцевого населення. Ця цифра також охоплює і проблеми тимчасово переміщених осіб - переселенців із зони АТО. "Так, ведуться інтенсивні переговори з донорами... В цьому плані ми тісно співпрацюємо з ЄС, місією ОБСЄ та Світовим банком", - говорить він.

Читайте повний текст інтерв'ю Інни Ведерниковой з Володимиром Гройсманом у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі