Університет Шевченка і Могилянка безкоштовно розмістять свої курси онлайн

21 квітня 2015 в 14:41

У разі успішного завершення курсів, кожен онлайн-студент отримає електронний сертифікат університету, курс якого він пройшов. Серед учасників проекту - Університет ім.Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT школа.

КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія, Український католицький університет та Львівська IT школа стали партнерами платформи масових безкоштовних онлайн-курсів "Prometheus". Про це ZN.UA повідомив керівник проекту Іван Примаченко.

З сьогоднішнього дня, 21 квітня, на сайті prometheus.org.ua відкрита реєстрація на безкоштовні масові онлайн-курси. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, - комп'ютер і доступ до мережі Інтернет.

Кожен курс проекту складається з відеолекцій викладачів, а також інтерактивних завдань, що дозволять закріпити отримані знання. На додаток створено онлайн-форум, на якому студенти зможуть задати питання викладачу та спілкуватися один з одним.

У разі успішного завершення курсів, кожен студент отримає електронний сертифікат університету, курс якого він пройшов. Сертифікат підтверджує отримані знання.

Серед доступних з сьогоднішнього дня курсів з:

- "Проблемні питання європейської історії" викладача Українського католицького університету Ярослава Грицака,

- "Інтернет-медіа" викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Артема Захарченка,

- "Інформаційні війни" викладача КНУ ім. Тараса Шевченка Миколи Ожевана,

- "Економіка для всіх" викладача Києво-Могилянської академії Олексія Геращенка,

- "Основи тестування програмного забезпечення" викладачів Львівської IT школи Георгія Гульова та Дениса Сорохана.

"Вперше в історії української освіти провідні навчальні заклади об'єднали зусилля для того, щоб зробити хорошу освіту доступною кожному" - зазначає Примаченко.

Вже в найближчому майбутньому заплановано старт і інших безкоштовних масових онлайн-курсів від провідних вишів України.

Громадський некомерційний проект "Prometheus" надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до кращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим незалежно від місця проживання, віку чи майнового стану. За 6 місяців з моменту старту проекту на сайті зареєструвалося понад 70 000 користувачів. На даний момент для навчання доступно 12 курсів і відкрита реєстрація на 8.

Раніше повідомлялося, що дві українські школи увійшли в число найбільш інноваційних у світі в рейтингу шкіл і педагогів світу.

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...