Топ Новини

Українські жінки на 8 березня хочуть все більше квітів

5 березня 2013 в 15:56

Бажання жінок і наміри чоловіків щодо подарунків на 8 березня в цілому збіглися. Жінки чекають квітів, турботи і уваги, ювелірних прикрас, романтичну подорож, парфуми, косметику або романтичну вечерю.

У подарунок на 8 березня хотіли б отримати квіти 26% українських жінок, і 31% чоловіків мають намір їх подарувати. Про це свідчать дані останнього соцопитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

При цьому в 2011 році квіти чекали тільки 19% жінок, а планували їх дарувати 35% чоловіків.

Згідно з результатами опитування, перші шість подарунків, які хотіли б отримати жінки - це квіти, турбота і увага, ювелірна прикраса, романтична подорож, туалетна вода або парфуми і косметика, романтична вечеря.

26% жінок хочуть отримати квіти, 31% чоловіків мають намір їх дарувати;

11% жінок не чекають від чоловіків ніяких подарунків крім турботи і уваги, і тільки 6% чоловіків вважають це подарунком;

8% жінок хотіли б отримати в подарунок ювелірну прикрасу, 10% чоловіків планують її подарувати;

Романтичну подорож хочуть отримати в подарунок 6% жінок, планують її подарувати 5% чоловіків;

5% жінок хотіли б отримати в подарунок туалетну воду, парфуми та косметику, і 6% чоловіків планують зробити саме такий подарунок;

Романтична вечеря як подарунок на 8 березня більше подобається чоловікам, ніж жінкам - цей варіант обрали 8% чоловіків і тільки 5% жінок;

У 11% жінок немає людини, від якої вони чекають подарунків, і 5% чоловіків повідомили, що їм нікому їх дарувати.

У порівнянні з 2011 роком кількість чоловіків, які планують романтичну вечерю, збільшилася з 4% до 8%. Жінки стали менше хотіти грошей (з 7% в 2011 до 4% в 2013), турботи і уваги (з 14% до 11%).

Київський міжнародний інститут соціології провів власне опитування громадської думки з 8 по 17 лютого 2013 року. Методом інтерв'ю було опитано 2032 респондентів, які проживають у всіх областях України (включаючи місто Київ) і в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і при дизайн-ефекті 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Читайте також:

Жінки в Україні матеріально живуть гірше чоловіків

На честь 8 березня всі жінки Туркменістану отримають від президента по 14 доларів

У чоловіків і жінок схожі думки щодо подарунків на 8 березня

Жінки в Україні освіченіші, але частіше скаржаться на здоров'я

 

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...