Топ Новини

Українські виші не потрапили до топ-100 найкращих за версією The Times

5 березня 2013 в 09:55

Українські виші не потрапили до рейтингу найкращих університетів світу World Reputation Rankings за версією впливової британської газети The Times.

students_graduates.jpg
monsterthinking.com

Британське видання The Times презентувало власний рейтинг найбільш шанованих вишів світу (World Reputation Rankings), для підготовки якого проводиться спеціальне опитування вчених по всьому світу для визначення найсильніших 100 університетських брендів.

Представлений список є відгалуженням щорічного рейтингу університетів планети. Так, рейтинг найбільш шанованих вишів складається виключно на підставі суб'єктивних оцінок, які виносять визнані експерти і відомі вчені, люди, які знаються на питаннях вищої освіти.

До топ-100 не увійшов жоден український університет, тоді як російський Московський державний університет (МДУ) розташувався на 50-му рядку.

Зазначимо, що трійка лідерів залишається незмінною ось вже три роки - перше місце посів Гарвардський університет, за ним ідуть Массачусетський технологічний інститут і університет Кембриджа.

На четверту сходинку у нинішньому році вдалося піднятися ще одному старому британському університету - Оксфорду. Далі розташувалися Каліфорнійський університет в Берклі і Стенфордський університет. Крім британських і американських вишів, у першу десятку увійшов також університет Токіо.

Читайте також:

Іноземні студенти щорічно залишають в Україні більше 4 млрд грн

Українські студенти їдуть навчатися в Росію, Німеччину та Польщу

Половина випускників вишів вважають, що в Україні немає жодного гідного університету

За матеріалами: Корреспондент.net
Теги ВНЗ освіта
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...