Українців зобов'яжуть пройти двомісячний курс молодого бійця

26 вересня 2014 в 08:22

Якщо після проходження навчання учасник курсу не захоче підписувати контракт з ВСУ, він потрапляє в систему терробороны.

военные UA, вооруженные силы, АТО
Кожен українець пройде двомісячний "курс молодого бійця"
ns2.dollchan.ru

Кожен громадянин України зобов'язаний пройти двомісячний "курс молодого бійця". Про це заявив радник глави Міністерства оборони Олександр Данилюк.

За його словами, завдання Міноборони полягає в максимальному залучення громадян України до оборони країни.

"Сьогодні ми говоримо про те, що кожен громадянин зобов'язаний пройти двомісячний "курс молодого бійця". У тому випадку, якщо він не підписує після цього контракт з ВСУ, не вступає у військово-навчальний центр, де отримує військово-облікову спеціальність, за якою вже далі служить за контрактом, він вже потрапляє в систему терробороны, яка там виконує свою безпосередню функцію оборони конкретної території", - заявив Данилюк.

Нагадаємо, Міністерство оборони України планує до кінця 2014 р. ввести програму загальновійськової підготовки військовозобов'язаних.

За матеріалами: 112.ua
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Solovej 27 сентября, 16:00 В военкоматах праздник. Теперь можно любого брать под белы руки и отправлять на два месяца косить траву, красить заборы, носить кирпичи, копать картошку на генеральских дачах, питаться помоями из общего бака, клянчить у прохожих сигаретку для "старших товарищей", жить в вонючей промерзшей казарме, мотать грязные портянки, учиться носить расползающиеся берцы, кутаясь в "пластмассовую" одежду - вобщем проходить военную подготовку. Ну или готовиться нести денюшку военкому - если ты не патриот и не понимаешь, что только так можно подготовиться к защите Родины!!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 27.15
EUR 29.57
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...