Топ Новини

Українці зможуть безкоштовно провозити в літаках багаж до 23 кг

21 січня 2013 в 12:41

Міністерство інфраструктури зобов'язало всіх авіаперевізників, які виконують рейси з України, надати пасажирам можливість безкоштовної здачі в багаж речей вагою не більше 23 кг.

Україна зобов'язала всіх авіаперевізників, які виконують рейси з України, ввести норму безоплатного перевезення багажу. Згідно з наказом Міністерства інфраструктури України №735 від 30 листопада 2012 року "Про затвердження правил повітряних перевезень пасажирів і багажу", зареєстрованим у Міністерстві юстиції 28 грудня за № 2219/22531, авіакомпанії зобов'язані надати пасажирам можливість безкоштовної здачі в багаж, зокрема, речей вагою не більше 23 кг.

"Сума трьох вимірів окремого місця багажу (довжини, ширини, висоти) не повинна перевищувати 158 см", - йдеться в тексті наказу. За попереднім погодженням з перевізником до перевезення можуть бути прийняті місця багажу з великими розмірами і вагою. Багаж, що не відповідає зазначеним вимогам, повинен оформлятися пасажиром для перевезення в якості вантажу.

"Інформація про максимальну кількість і вагу багажу, прийнятого перевізником для транспортування без доплати, вказується у власних правилах перевізника і в договорі перевезення, що надається пасажирові", - наголошується в документі.

Читайте також:

"Аеросвіт" припинив 90% своїх рейсів до кінця березня

Транзитним пасажирам у "Борисполі" не потрібно буде переносити багаж

З аеропорту "Бориспіль" за крадіжки багажу звільнили 170 вантажників

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...