Топ Новини

Українці зізналися у шкідливих звичках: чоловіки п'ють, палять, жінки розмовляють по телефону

21 лютого 2013 в 22:57

Чоловіки готові зізнатися, що палять, п'ють і говорять нецензурні слова. Жінки всього лише занадто часто розмовляють по телефону.

Телефон
Жінки частіше за чоловіків розмовляють по телефону

Українці розділилися в оцінці того, чи мають вони шкідливі звички: 48% опитаних визнають, що в них є шкідливі звички, тоді як 46% заперечують їх присутність. Про це свідчать дані соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

Чоловіки визнають наявність у себе шкідливих звичок частіше, ніж жінки (66% і 33% відповідно).

Найчастіше українці визнають за собою звички курити (30%), використовувати "слова паразити" ("ну", "типу" і т.п.) (17%) і нецензурні вирази (14%), а також довго і часто розмовляти по телефону (14%).

Чоловіки частіше, ніж жінки, визнають за собою звички курити (51% проти 14%), використовувати "слова-паразити" (20% проти 15%) та нецензурні вирази (23% проти 7%), а також вживання спиртних напоїв (13% проти 3%), тоді як жінки - довго і часто розмовляти по телефону (20% проти 8%).

Дослідження громадської думки донецька компанія Research & Branding Group провела в період з 19 січня по 3 лютого. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України, АР Крим, містах Київ і Севастополь. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2178 осіб. Очікувана середня похибка вибірки складає +-2,2%.

Читайте також:

У питаннях турботи про здоров'я на медицину покладаються 12% українців

Найбільше українці бояться повторення кризи 2008 року

Українці в цілому толерантні, однак не люблять циган, негрів, азіатів і арабів

Найважливіші речі для українців - здоров'я та родина

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...