Топ Новини

Україна запропонувала вивозити війська з Афганістану через свою територію

7 лютого 2013 в 08:58

Україна як послідовний учасник зусиль з підтримки миру і безпеки у світі братиме участь в операції НАТО в Афганістані до її завершення.

Афганистан
Україна запропонувала вивозити війська з Афганістану через свою територію

Україна запропонувала НАТО і партнерам транзитні послуги з вивезення через свою територію сил і засобів НАТО з Афганістану, повідомили у Місії України при НАТО за результатами засідання північноатлантичної ради, яке відбулося у Брюсселі.

Голова Місії України при НАТО Ігор Долгов нагадав, що зважаючи на масштаби і терміни заходів, які повинні здійснити країни-контрибутори для того, щоб забезпечити планове і ритмічне виведення своїх сил і засобів з Афганістану, Україна готова запропонувати свої транзитні послуги", - сказано в повідомленні.

Посол висловив переконання, що українські можливості з організації і здійснення транзиту вантажів Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані через територію України можуть бути привабливими і вигідними для країн Альянсу і партнерів та закликав до їхнього вивчення.

Виступаючи під час засідання, Долгов підкреслив, що Україна як послідовний учасник зусиль з підтримки миру і безпеки у світі братиме участь в операції НАТО в Афганістані до її завершення.

До 2014 року місія в Афганістані повинна бути завершена. Вивезенню підлягають близько 100 тис. особового складу, значна кількість майна і техніки, зокрема близько 150 тис. контейнерів.

Нагадаємо, що виведення іноземних військ з Афганістану заплановане на кінець 2014 року. Разом з тим, і Білий дім, і Пентагон говорили про плани зберегти незначну військову присутність у країні після 2014 року, не розкриваючи можливої чисельності американського контингенту, який залишиться в Афганістані.

Читайте також:

Путін поскаржився, що виведення військ НАТО з Афганістану створює додаткові проблеми Росії

Афганістан обере нового президента у квітні 2014 року

Ісламісти готують сотні британських мусульман-фанатиків для вбивства принца Гаррі

Американські солдати отримали стягнення за спалення Корану і наругу над трупами талібів

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...