Топ Новини

Україна посіла щодо якості доріг 137 місце у світі зі 144

28 лютого 2013 в 13:04

Росія обійшла Україну у рейтингу за якістю доріг. Обидві країни набрали лише по 2,3 бала з 5 можливих, однак РФ посіла в рейтингу 136 місце, випередивши на одну позицію Україну.

Україна посіла за якістю автошляхів 137 місце у світі зі 144. Як відзначається у звіті про глобальну конкурентоспроможність, підготовленому експертами Світового економічного форуму, якість українських доріг оцінили в 2,3 бала з 5.

Найкращі дороги у Франції, Об'єднаних Арабських Еміратах і Сінгапурі (усі отримали по 6,5 бала). В десятку найкращих також потрапили Португалія, Оман, Швейцарія, Австрія, Гонконг, Фінляндія і Німеччина.

Найгірші дороги, на думку міжнародних експертів, у Молдові - їхню якість оцінили в 1,5 бала. У нижній частині списку також опинилися декілька європейських країн, включаючи Польщу (2,6 бала), Болгарію (2,5 бала) і Румунію (1,9 бали). З країн СНД у список найгірших потрапили, окрім України, Киргизія (2,5 бала) і Росія (також 2,3 бали).

Кращі за українські шляхи у Казахстані, який посів 117 місце з 2,7 бала, Таджикистані (98 місце, 3,2 бала) і Азербайджані (67 місце, 4,0).

Раніше повідомлялося, що в даний час "Укравтодор" веде активний ремонт автодоріг. За запевнення організації, станом на 24 лютого шляховики вже ліквідували ямковість на 85% основних доріг загального користування державного значення.

Читайте також:

У Києві розпочато "глобальний ремонт" автодоріг

"Укравтодор" доповів, що за тиждень залатав майже половину ям на дорогах

Голова "Київавтодору" пообіцяв залатати ями на київських вулицях до 20 квітня

Віктор Янукович-молодший розповів чому в Україні погані дороги

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • прадід 28 февраля, 14:05 Досить вигідно ремонтувати нічиї дороги, коли оплата ремонту відбувається з бюджету. Перечитав нашу Конституцію і не знайшов обов'язку влади ремонтувати дороги. Мораль: Приватна власність є першоджерелом усіх різновидів власності, задіяних в економіці. Кожен клаптик доріг повинен мати приватного власника, діяльність якого влада зобов'язана контролювати. Три покоління радянських людей виховували в ненависті до приватної власності. Ось маємо відверте знущання приватних ремонтників над державною (нічиєю) власністю... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • ОЛЯ 28 февраля, 13:33 В НАС ДВІ БІДИ :ЧИНОВНИКИ (ДУРАКИ - КОРУПЦІОНЕРИ) І ДОРОГИ... Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...