У Севастополі відкрили тренувальний центр з боротьби з піратами

1 квітня 2013 в 20:04

Національні курси "прив'язані" до міжнародних стандартів у питаннях відпрацювання єдиних процедур у боротьбі з піратством.

Hetman_Sahaidachny.jpg
«Гетьман Сагайдачний»
wikipedia.org

У Севастополі відкрився тренувальний центр морських операцій Військово-морських сил Збройних сил України, основною метою якого є підготовка національних підрозділів для спільних антипіратських дій з силами НАТО і Євросоюзу.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони, першими пройдуть навчання військовослужбовці з командного складу фрегата "Гетьман Сагайдачний", екіпажу вертольота Ка-27 і підрозділу оглядової команди, які будуть брати участь восени поточного року в операції НАТО з протидії піратству "Океанський щит".

Заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки і контр-адмірал Денис Березовський зазначив національні курси "прив'язані" до міжнародних стандартів у питаннях відпрацювання єдиних процедур у боротьбі з піратством і незаконними перевезеннями на море. "За перші два роки, використовуючи власний досвід і досвід наших закордонних колег, ми плануємо підготувати своїх фахівців і тренерів, а надалі, з отриманням відповідної акредитації, будемо запрошувати для проходження навчання на курсах і закордонних фахівців", - зазначив контр-адмірал.

Наразі в Центрі розроблено близько десяти навчальних теоретичних і практичних курсів, зокрема, щодо організації і порядку дій оглядовою команди, екіпажів плавзасобів тощо.

Курси розпочнуться 2 квітня теоретичними заняттями, а через деякий час вони продовжаться практичними заняттями, основу яких складуть тактико-спеціальна, повітряна, вогнева, фізична та інші види підготовки.

Читайте також:

З піратського полону звільнили останнього українця

Україна готова відправити "Гетьмана Сагайдачного" на боротьбу з піратами

Кількість нападів морських піратів у світі знизилася

 

За матеріалами: DT.UA
Теги пірати
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...