У мережі з'явилося раніше неопубліковане відео вибуху на Майдані 20 лютого 2014 року

2 березня 2016 в 07:32

Припускають, що, можливо, після вибуху мітингувальники пішли в наступ.

Евромайдан 20 февраля 2014 г
На 37-й секунді біля спаленого автобуса поруч зі стелою чути і видно дуже сильний вибух

У мережі з'явилося раніше неопубліковане відео вибуху, який стався вранці 20 лютого 2014 року під час Евромайдана. Відео опубліковано групою "Майдан 18-20 лютого. Як все було" в Facebook, а також на каналі Youtube.

Згідно з повідомленням, на 37-й секунді відео біля спаленого автобуса поруч зі стелою чути і видно дуже сильний вибух, від якого щити злітають у повітря на кілька метрів і в різні сторони падають люди. Майданівець, який зняв і виклав це відео пише, що у цей момент хтось загинув. "Ми склеїли два окремих фрагмента. Далі наші виносять поранених і зриваються в атаку. Припускаємо, що саме ця подія стала причиною масованого наступу активістів. Використання беркутом настільки потужної вибухівки могло бути сприйнято як початок остаточної збройної "зачистки" Майдану", - сказано в повідомленні.

(Відео може містити нецензурну лексику)

Унікальне відео потужного вибуху на майдані зранку 20 лютого 2014р.На 37-й секунді біля спаленого автобуса поруч із сте...

Опубликовано Майдан 18-20 февраля.  Как всё было. 1 марта 2016 г.

Читайте також: Негативне ставлення мешканців Росії до Майдану наблизилося до 100%

Повідомлялося, що після 1 березня Генеральна прокуратура України продовжить розслідування злочинів, скоєних проти учасників Революції Гідності.

Нагадаємо, що 18 лютого виповнилося два роки кривавим подіям на Майдані Незалежності, під час яких було розстріляно активістів. Розслідування більшості кримінальних справ за фактом кривавих злочинів, скоєних проти учасників Майдану, зупинене, тому що більшість підозрюваних втекли з країни. Про це йдеться в листі голови антикорупційного комітету Верховної Ради Єгора Соболєва до голів парламентських фракцій. Зокрема, у справі про незаконне скасування конституційної реформи ніяких підозр нікому не було оголошено.

Раніше адвокат Небесної Сотні Богдан Тітич стверджував, що перед бійцями "Беркута", які брали участь у розстрілі протестувальників у Києві 18-20 лютого, стояло завдання "убити якомога більше людей", тому їх дії слід кваліфікувати як терористичний акт. 

Детальніше про ситуацію з розслідуванням злочинів проти Євромайдану читайте у статті Євгенії Закревської "Зворотний бік очевидності" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...