Топ Новини

У Мережі з'явилися перші фото новітнього українського БТР

21 січня 2013 в 11:43

На озброєння української армії може надійти покращена версія БТР-4 з підвищеним рівнем захисту.

БТР_1 < >
Фото bmpd.livejournal.com

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова завершило виготовлення першого дослідного зразка колісного бронетранспортера БТР-4МВ - нової модифікації відомого БТР-4.

Перші фотографії нового БТР виклав блог BMPD, що виходить під егідою російського Центру аналізу стратегій і технологій.

За його інформацією, БТР-4МВ розглядається як перспективний бронетранспортер для збройних сил України. Переробка проекту БТР-4 здійснювалася за вимогами міністерства оборони України, яке критикувало більш ранні варіанти машини.

Основна відмінність БТР-4МВ полягає у новому носовому вузлі бронекорпуса, виконаному з великим кутом нахилу і з розміщенням механіка-водія та командира в окремих люках (замість архаїчного нового вузла з бронесклом і дверима на попередніх варіантах БТР-4).

Окрім того, у кормовій частині для виходу десанту розміщена відкидна аппарель (у якої є додаткова двері).

Броневий захист корпусу підвищено з рівня STANAG 4569 Level 2 до рівня Level 3. Серйозних змін для підвищення протимінного захисту внесено не було.

Як припускають експерти, позначення "В" індексі, мабуть, означає використання імпортного дизельного двигуна. Дослідний зразок БТР-4МВ оснащений бойовим модулем "Парус".

Читайте також:

Україна потрапила у Топ-20 найбільш мілітаризованих держав

Новий міністр оборони пообіцяв Україні престижну армію майбутнього

Випробування новітнього автомата Калашникова завершені у Росії (ФОТО)

Україна показала на виставці озброєнь новітній танк

За матеріалами: bmpd.livejournal.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • валерий 23 января, 15:13 конечно хорошо ,что даже в современных,трудных условиях для украинской экономики делается что-то новое,но мне кажется необходимо свои усилия направлять на создание самого лучшего, тем более, имея высококлассное конструкторское бюро и производство.Пытаться сделать образцы БТР с защитой хотя бы класса "Level-4"на уровне немецкого"Боксера"и "Мбомбэ"ЮАР.Тем более, что появилось первоклассное сталелитейное производство.Извините, если я не прав. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...