У Мережі показали останній день бронзового Леніна в Запоріжжі

15 березня 2016 в 16:13

Подія викликала інтерес у жителів міста.

У Запоріжжі 15 березня завершується підготовка до демонтажу пам'ятника Леніну в рамках закону про декомунізацію. Знесення монумента стає предметом обговорення у жителів міста. Запорожці приходять сфотографуватися з українським прапором на тлі пам'ятника, а деякі жителі бурхливо дискутують про необхідність знесення монумента.

Як пише місцеве видання, з ранку біля пам'ятника зібралося кілька десятків людей, частина з них (в основному, пенсійного віку), досить агресивно висловлюються проти зносу.

Біля пам'ятника встановили будівельні ліси, а сам Ленін "одягнений" в жовту футболку з українською символікою.

Нагадаємо, нещодавно в Запоріжжі прибрали пам'ятник Феліксу Дзержинському. Жителі міста приходили подивитися на процес демонтажу з шампанським.

За матеріалами: Сайт города Запорожья
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Дідусь Іванович 15 марта, 17:25 Пам'ятники їсти не просять і пам'ятати їх все одно будемо, а от через тарифи за неякісні комуністичні (комунальні) послуги у кожного викрадається діючою прокомуністичною владою не один кусень хліба. Зараз для реанімації мертвонародженої ідеї комунізму узаконено розкрадання бюджету через оплату субсидій на користь прокомуністичних монополістів води, електрики, газу. Замість декомунізації символіки нагально необхідна декомунізація економіки, перш за все, в обслуговуванні житла. Замість монопольних тарифів повинні діяти конкурентні ринкові ціни. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...