У "ЛНР" визначилися з "націоналізованими" підприємствами Ахметова

Документ
Поділитися
У "ЛНР" визначилися з "націоналізованими" підприємствами Ахметова У "ЛНР" готові відібрати в Ахметова перші три підприємства © glava-lnr.su
Так звана "тимчасова адміністрація" буде введена на трьох з них.

У так званій "Раді міністрів ЛНР" визначилися зі списком підприємств Ріната Ахметова, які працюють на тимчасово непідконтрольних Україні територіях та підлягають "націоналізації".

Так, згідно з "постановою від 27 лютого 2017 року", тимчасова адміністрація введена в ПАТ "Краснодонвугілля", ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит" і ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит".

При цьому призначати її буде підконтрольне окупаційній "владі" луганське ЗАТ "Зовнішторгсервіс".

У "постанові" зазначається, що воно "набирає чинності з дня його офіційного публікування".

Читайте також: У ОРДЛО зобов'язали українські підприємства платити "податки" терористам з 1 березня

Нагадаємо, раніше ватажки терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" висунули ультиматум і пообіцяли, що якщо до 1 березня блокада ОРДЛО не буде знята, вони "введуть зовнішнє управління на всіх підприємствах української юрисдикції", які працюють на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО, серед яких народні депутати Семен Семенченко, Тарас Пастух та Володимир Парасюк, заявили про початок блокади переміщення залізницею товарів через лінію розмежування з окупованими районами Луганської та Донецької областей. "Штаб блокади торгівлі з окупантами" перекрив рух потягів на ділянці Гірське – Золоте, в Бахмуті та на станції Фенольна.

В уряді стверджують, що постачанню вугілля з окупованої території немає альтернативи,та заявляють, що блокада ОРДЛО підриває енергетичну безпеку країни. 15 лютого на позачерговому засіданні Кабміну було прийнято постанову про введення надзвичайних заходів у енергетиці.

Наступного дня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО "Про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз енергетичної безпеки України та посилення захисту критичної інфраструктури" від 16 лютого.

Детальніше про значення і наслідки транспортної блокади ОРДЛО читайте в статті Оксани Сироїд "Скальпель" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі