Топ Новини

У "Київенерго" пообіцяли, що електрику в метро відключати не будуть

26 лютого 2013 в 09:53

Компанія "Київенерго" вдається до відключення допоміжних, адміністративних або невиробничих будівель, але це не буде стосуватися тих об'єктів, які забезпечують перевезення пасажирів.

Загальна заборгованість всіх споживачів Києва, включаючи населення, за електроенергію перед "Київенерго" склала 836,9 млн гривень. Серед боржників - столичне метро, але відключати перевізника від енергії ніхто не буде, йдеться в повідомленні компанії.

"Київенерго" постійно працює з боржниками, серед яких є і важливі міські підприємства. У таких випадках, розуміючи їхню соціальну значущість, Компанія вдається до відключення допоміжних, адміністративних або невиробничих будівель. Таким чином, у випадку з КП "Київський метрополітен" можливе відключення не буде стосуватися об'єктів, які забезпечують перевезення пасажирів", - підкреслили у компанії.

Автори повідомлення також нагадали, що відповідно до Закону "Про електроенергетику" електрична енергія є товарною продукцією, призначеною для купівлі-продажу, і як товар безоплатно відпускатися не може.

Тому в разі накопичення споживачем боргів енергопостачальник зобов'язаний повідомити про відключення боржників і здійснити відключення у разі непогашення боргів до рівня їхньої екологічної броні (якщо така встановлена для даного підприємства), тобто мінімально необхідного рівня енергопостачання.

Раніше київська влада заявляла, що економічно обґрунтований тариф однієї поїздки - 3 грн, та вартість проїзду не збільшиться. Однак поїзди столичної підземки будуть їздити повільніше з міркувань безпеки.

Читайте також:

"Київенерго" погрожує залишити столичне метро без світла

Азаров кинув всі бюджетні гроші на зміцнення енергетичної незалежності

Янукович схвалив зміни правил гри на ринку "зеленої" енергетики

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...