Топ Новини

У Києві знову транспортний колапс: місто стоїть у десятибальному заторі

26 березня 2013 в 09:15

Столичній владі не вдалося впоратися за понеділок з наслідками стихії і в перший робочий день Київ знову став у заторах.

Перший офіційний робочий день розпочався для киян з заторів. Столичній владі не вистачило вихідного понеділка, щоб повністю розчистити дороги.

За даними інтернет-сервісу "Яндекс. Пробки", станом на 8:55 у Києві зафіксовано 10-бальні дорожні затори - пішки швидше.

Стоїть весь центр Києва. Перебратися з лівого берега на правий без проблем можна тільки по мосту Патона. Крім того, складна ситуація на всіх під'їздах до столиці.

У результаті стихійного лиха, що сталося 22-23 березня, найбільша кількість снігу - від 2 до 10 мм - випала в Харківській області, від 2 до 5 мм - у Чернігівській, Луганській, Сумській, і на півночі Донецької області, від 1 до 2 мм - у Київській, Житомирській і Полтавській областях. У Києві вже випало 60 мм опадів, у Сумській області - 66 мм (у деяких населених пунктах - 80).

Через погодні умови у столиці утворилися затори за шкалою 10 балів з 10-ти можливих. Деяким водіям довелося провести в заторах по 10-12 годин, багато хто кидав свої машини на узбіччях і йшли пішки.

Зазначимо, що очищення столичних доріг триває вже четверту добу.

У понеділок у Києві та області оголошено вихідний день.

За даними Укргідрометцентру, морози в Україні протримаються до 28 березня, а потепління прийде у Київ вже 30 березня.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров оцінив роботу всіх служб, задіяних у ліквідації наслідків негоди в Києві "на трієчку".

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • Роман 26 марта, 12:17 Біда всесвітнього масштабу! Ну не везе цьому сумнозвісному "українознавству", навіть попри те, що Петро Кононенко все зробив для того щоб легітимізувати таку дисципліну і, навіть, науку в Україні. Це тільки вдуматися треба - українознавство в Україні??? "Американознавство в Америці", "Франкознавство у Франції", "Австралознавство в Австралії"!? Навіть наукову дисципліну створили із захисту кандидатських та докторських з історичних та філософських дисциплін. При цьому вони абсолютно дублюють відповідні спеціальності вказаних дисциплін. Повний нонсенс!!! Інститут відкрили. Вдумайтесь - "національний" ... "українознавства" в Україні. Ще й всесвітню історію приклеїли - ну зовсім доречно! Теоретичні підручники понаписували, де так і не змогли пояснити, що таке "українознавство", чим воно відрізняється від історії України, української мови і літератури (навіть Кононенко-філолог так і не спромігся), філософії в Україні, українського мистецтва, етнографії в Україні і т.д. То може досить вже годувати державним коштом горе-спеціалістів із штучно виведеною спеціальністю? А конкурси проводити за відповідними профільними дисциплінами (мові, літературі, історії). Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • варвара 25 марта, 13:55 Найбільше обурює те, що через міністерське свавілля страждають діти, адже не всі батьки можуть оплатити участь своїх дітей у платних конкурсах, а конкурс з українознавства був і цікавим, і безкоштовним, і корисним для учителів та учнів, а у всілякіх "Лукомор*ях" та "Ведмедях", діти не хочуть брати участь. І зрозуміло чому: для дітей вони просто нецікаві, непродумані, і нічого хорошого від участі в них нема, та й тхне якоюсь "совєччиною". Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Роман 24 марта, 21:56 Біда всесвітнього масштабу! Ну не везе цьому сумнозвісному "українознавству", навіть попри те, що Петро Кононенко все зробив для того щоб легітимізувати таку дисципліну і, навіть, науку в Україні. Це тільки вдуматися треба - українознавство в Україні??? "Американознавство в Америці", "Франкознавство у Франції", "Австралознавство в Австралії"!? Навіть наукову дисципліну створили із захисту кандидатських та докторських з історичних та філософських дисциплін. При цьому вони абсолютно дублюють відповідні спеціальності вказаних дисциплін. Повний нонсенс!!! Інститут відкрили. Вдумайтесь - "національний" ... "українознавства" в Україні. Ще й всесвітню історію приклеїли - ну зовсім доречно! Теоретичні підручники понаписували, де так і не змогли пояснити, що таке "українознавство", чим воно відрізняється від історії України, української мови і літератури (навіть Кононенко-філолог так і не спромігся), філософії в Україні, українського мистецтва, етнографії в Україні і т.д. То може досить вже годувати державним коштом горе-спеціалістів із штучно виведеною спеціальністю? А конкурси проводити за відповідними профільними дисциплінами (мові, літературі, історії). Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...