Топ Новини

У Генштабі розповіли про особливості призову на строкову службу випускників військових кафедр

11 січня в 23:46

До участі в АТО цю категорію військовослужбовців пообіцяли залучати тільки в добровільному порядку.

 

призыв
У ЗСУ обіцяють призваним "піджакам" зарплати як у кадрових військових і збереження місця роботи на час служби в армії
Андрій Товстиженко, DT.UA
Рішення про призов на строкову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафдры вищих навчальних закладів, прийматиметься з урахуванням кількості контрактників, звільнених у запас згідно із законом про вдосконалення порядку проходження військової служби, повідомили в Генштабі.

"На сьогодні остаточного рішення про проведення призову цієї категорії громадян немає. Генеральний штаб готовий до проведення такого призову, але остаточне рішення буде прийнято після того, як ми побачимо показники звільнення... і врахуємо прогнозовані показники прийняття на військову службу за контрактом у добровільному порядку. Тоді можна буде робити висновки і приймати відповідні рішення", – пояснив заступник начальника Генштабу – начальник управління кадрового забезпечення офіцерським складом Марк Андрусяк на брифінгу в середу, 11 січня.

Він підкреслив, що дана категорія громадян буде задіяна у виконанні бойових завдань в зоні АТО виключно в добровільному порядку, або ж після укладення контракту.

Андрусяк зазначив, що на зазначену категорію військовослужбовців поширюватимуться всі норми соціального захисту, якими користуються кадрові військовослужбовці. За призваними офіцерами запасу на період служби зберігатиметься місце попередньої роботи і середній розмір заробітної плати. Крім того, вони отримуватимуть грошове утримання нарівні з кадровими офіцерами ЗСУ.

Читайте також: Президент анонсував збільшення доплат військовослужбовцям у зоні АТО

Раніше заступник начальника Генштабу – начальник управління кадрового забезпечення офіцерським складом Марк Андрусяк повідомив, що Збройні сили України планують у 2017 році призвати на строкову службу близько 4 тисяч офіцерів запасу – випускників військових кафедр цивільних вищих навчальних закладів. За словами Андрусяка, призову підлягатимуть особи не старше 43 років. Термін служби – 18 місяців.

Норма про можливість призову на строкову службу в мирний час офіцерів запасу передбачена законом про вдосконалення порядку проходження військової служби, підписаним президентом України Петром Порошенком 4 січня.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...