Топ Новини

Три чверті українців підтримали заборону на куріння у кафе і ресторанах

21 лютого 2013 в 16:30

Заборону на куріння у громадських місцях підтримали навіть 50% з тих, хто самі курять. Серед жінок схвалення закону досягає 85%.

kurenie sigareti tabak-005.JPG
Найбільше задоволені забороною на куріння жінки
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Переважна більшість українців (75%) в цілому позитивно ставляться до законодавчої заборони на куріння у громадських місцях, тоді як протилежної думки дотримується 16% опитаних компанією Research & Branding Group.

Як відзначають соціологи, позитивно до заборони на куріння у громадських місцях ставляться як 88% українців, що не курять, так і 49% курців, а також 84% жінок і 65% чоловіків.

Трохи більше половини українців (52%) вказують, що їм заважає те, що інші відвідувачі курять у громадських місцях, тоді як протилежної точки зору дотримується 43% жителів країни.

Серед тих, кому заважає куріння інших жінок більше, ніж чоловіків (67% проти 36%), а також серед українців, що не курять, - 74% тих, хто ніколи не курив і 61% тих, хто кинув курити.

При цьому 31% згодні з твердженням, що законодавча заборона на куріння у громадських місцях і розважальних закладах утискає права курців, 58% - не згодні.

Дослідження громадської думки донецька компанія Research & Branding Group провела в період з 19 січня по 3 лютого. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України, АР Крим, містах Київ і Севастополь. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2178 осіб. Очікувана середня помилка вибірки складає +-2,2%.

Читайте також:

Медики оголосили кальян набагато більш шкідливим, ніж сигарети

У Раду внесено законопроект про заборону продажу в кіосках алкоголю і цигарок

Єврокомісія заборонить смакові додатки в цигарках

Антитютюновий закон у дії: у кафе прибрали попільнички, клієнти йдуть геть

 

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...