Топ Новини

Тимошенко вимагає, щоб її відпустили до Києва на допит

7 лютого 2013 в 13:44

Тимошенко відмовилась брати участь у допиті свідка у справі Щербаня в рамках інтернет-конференції. Екс-прем'єр хоче бути присутньою при цій процедурі особисто.

timoshenko_33.jpg
kp.ua
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вимагає проводити допит свідка у справі про вбивство Євгена Щербаня виключно за її особистіої присутності в залі судового засідання.

Заперечення екс-прем'єра, направлене в київський суд, процитував журналістам у четвер депутат Сергій Сас.

Як відомо, Тимошенко відмовилась брати участь у слідчих діях у рамках інтернет-конференції. "З урахуванням грубого порушення судом вимог чинного національного і міжнародного законодавства, а також мого права бути присутньою на допиті свідка, керуючись ч.2 ст. 232 КПК, заперечую проти здійснення досудового розслідування, у тому числі допиту свідка, під час якого буду перебувати дистанційно", - заявила Тимошенко.

Тимошенко вимагає припинити порушення її прав на захист і проводити допит свідка виключно за її особистої присутності в залі судового засідання. "Заявляю про своє бажання брати особисту участь у допиті всіх так званих свідків, яких захоче допитати у судовому засіданні сторона звинувачення. Вимагаю повідомити про судове засідання в порядку і терміни, передбачені чинним законодавством", - йдеться в запереченні екс-прем'єра.

- Тимошенко попросила перенести суд справи Щербаня на 2-3 тижні

За словами захисника, Тимошенко була повідомлена про заплановане проведення слідчих дій з порушенням термінів, передбачених КПК, зокрема, у вівторок о 18.00 їй повідомили про проведення засідання суду в середу, а в середу о 19.00 повідомили про проведення суду в четвер, тоді як КПК передбачає повідомлення за три дні.

Він зазначив, що захисту невідомо, якого свідка планується допитати в суді. "З повідомлень, отриманих захисниками, незрозуміло, хто саме з свідків буде допитаний в суді, тому захист не може якісно підготуватися до проведення цих слідчих дій. Все, що відбувається, - це театр абсурду, це тортури проти лідера опозиції і не має нічого спільного з такими поняттями як суд і встановлення справедливості", - сказав Сас.

Він відзначив також, що екс-прем'єр продовжує свою акцію громадянської непокори.

Читайте також:

Кучма впевнений, що Тимошенко не замовляла вбивство Щербаня

Генпрокуратура знайшла живих свідків у справі про вбивство Щербаня

У справі Щербаня немає доказів того, що кілера оплачували Тимошенко або Лазаренко, - адвокат

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...