Топ Новини

Телеканал "Інтер" офіційно підтвердив призначення Бенкендорфа та Кисельова

15 лютого 2013 в 14:40

Після зміни власників "Інтер" отримав і нове керівництво.

Збори акціонерів "Телеканалу "Інтер", які відбулися в четвер, 14 лютого, обрали новий склад наглядової ради. Також був призначений новий склад правління телеканалу.

Так, інтереси мажоритарного акціонера (Дмитра Фірташа - ред.) у Наглядовій раді представляють: голова наглядової ради Борис Краснянський, який буде відповідати за фінансові, юридичні та корпоративні питання, Ганна Безлюдна - відповідальна за стратегію і розвиток телевізійного бізнесу, Роберт Шетлер-Джонс - директор GDF MEDIA. Від міноритарних акціонерів (глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна - ред.) у наглядову раду ввійшли: Дмитро Орлов з російського "Першого каналу" і Мирослава Караєва (ТОВ "Пегас Телебачення").

У свою чергу наглядова рада сформувала нове керівництво каналу (склад правління). Так, головою правління телеканалу "Інтер" став Єгор Бенкендорф. Крім нього до складу правління увійшли Антон Нікітін (призначений головним редактором телеканалу), Ірина Іонова (зайняла посаду креативного продюсера), а також Андрій Довгопятов (призначений виконавчим директором) і Олексій Романюта, який призначений фінансовим директором.

Також Ганна Безлюдна була призначена директором із розвитку компанії Inter Media Group. Вона уповноважена акціонерами керувати медіабізнесом і забезпечувати розвиток медійних активів групи.

Колишній ведучий "Великої політики" на "Інтері" відомий журналіст Євген Кисельов став директором компанії "Національні інформаційні системи" (займається виробництвом програм "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня" для "Інтера").

Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що GDF Media Limited, що належить бізнесменові Дмитру Фірташу, придбала Inter Media Group у K.H. Media Limited, що належить екс-першому віце-прем'єрові Валерію Хорошковському. "В умовах, що склалися, я не маю можливості забезпечувати розвиток групи, і саме ці обставини стали моєю головною мотивацією щодо продажу", - пояснив тоді екс-власник.

Пізніше, 7 лютого стало відомо, що новими акціонерами Inter Media Group Limited, яка об'єднує телеканал "Інтер" і до десятка інших каналів, стануть компанії, що належать бізнесменові Фірташу і главі адміністрації президента України Сергію Льовочкіну.

Остаточний контроль над медіагрупою перейде до компанії GDF Media після відповідного дозволу Антимонопольного комітету України.

У медіагрупу Inter Mediа Group Ltd. входять телеканали "Інтер", "Інтер", НТН, К1, К2, "Ентер", "Ентер Фільм", "Мега", "MTV Україна", а також інші компанії в сфері продакшн і маркетингу.

Телеканал "Інтер" входить до трійки найбільш популярних телеканалів України (з часткою 14-16% за даними останніх місяців). Його чистий дохід у 2011 році зріс на 30,9% - до 744,77 млн грн, практично повернувшись до рівня докризового 2008 року. Чистий збиток скоротився на 29,5% - до 137,63 млн грн. Перше півріччя 2012 року телеканал завершив з чистим доходом 446,84 млн грн і чистим збитком 95,34 млн грн.

Читайте також:

Хорошковському давали вибір: продати "Інтер" Льовочкіну або синові Януковича

Глава адміністрації президента Льовочкін стане співвласником "Інтера"

Хорошковський подав у відставку, протестуючи проти Азарова

 

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...