Топ Новини

Табачник оголосив про "повернення правди" про війну в підручники історії 7

7 травня 2013 в 19:15

У підручнику з історії для 5 класу, виданому міністерством Табачника, взагалі не згадується УПА. І це особиста заслуга міністра.

Табачник
Святкування у Міністерстві освіти і науки
skyandtelescope.com

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник визнав свою безпосередню причетність до змін у шкільних підручниках з історії, що відбулися в останні роки.

"Нам з колегами вдалося за останні роки відновити пам'ять Вітчизняної війни - в першу чергу, повернути правду про війну в шкільні підручники, конспекти, методичні посібники для вчителів", - сказав він на зустрічі з ветеранами в міністерстві.

При цьому він зазначив, що ця робота триває і проводиться вона спільно з ветеранськими організаціями - як локального, так і всеукраїнського рівня.

"Приємно відзначити, що незважаючи на певні роки, коли знецінювався подвиг Великої Перемоги, її значення, в Україні збереглися тисячі музеїв бойової слави, музеїв Великої Вітчизняної війни - лише в київських середніх школах таких музеїв понад 80. Міністерство щорічно проводить конкурс на найкращий музей", - цитує Табачника прес-служба його міністерства.

Як повідомлялося, в новому підручнику з історії України для 5 класу, виданому міністерством Табачника, упущено багато тем - бій під Крутами, термін "геноцид", також немає теми Української повстанської армії, теми дисидентів, шістдесятників, теми Української революції 20 століття.

Читайте також:

Табачника хочуть притягти до кримінальної відповідальності за спотворення історії

Українські та російські вчені написали посібник з історії без Голодомору, УПА і Мазепи

В'ятрович: "Регіонали" хочуть ввести партійний підручник історії

Табачник порівняв Януковича з імператором-філософом Марком Аврелієм

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
7 коментарів
 • ukrainka 8 мая, 01:19 Брехлива більшовицька гидота. А ветеранів своїх краще б нагодували хоча б на день перемоги. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • polemistes 7 мая, 20:55
  Anonimus Сьогодні, 20:38 «Що ж, "народ" не хотів президента-патріота, для якого Україна - понад усе, при якому тільки і потрапила ця правда в підручники, хотів армянку-аферистку вкупі з її "політичними прокладками" -то не має ні того, ні сього. Має рецидивістів та гопників з комуняками при владі. На те й заслуговує.»
  Сім'я й родичі для нього були понад усе. Тому й продав Україну агентурі Кремля за невеличкі статки. Хотів набагато більше, але Тимошенко сплутала всі карти, знищивши корупційні схеми у нафтогазовому комплексі. За це він її й ненавидить. І лише поплічники, що втратили об'їдки зі столу цього Юди можуть йго захищати.
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Володимир 7 мая, 20:51 Ригівська зграя на догоду Москві повернула брехню ! Як казав цар Соломон - "І це - пройде" ! Нехай ще трохи потішаться ! Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Anonimus 7 мая, 20:38 Що ж, "народ" не хотів президента-патріота, для якого Україна - понад усе, при якому тільки і потрапила ця правда в підручники, хотів армянку-аферистку вкупі з її "політичними прокладками" -то не має ні того, ні сього. Має рецидивістів та гопників з комуняками при владі. На те й заслуговує. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • батько 7 мая, 20:33 як побачиш табачника дай йому підсрачника мона й в яйка Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Иван Бровкин 7 мая, 20:15 Я в шоке от не уважаемого мной табичника-целые пласты истории вырезаны и препарированы в угоду соседней Рашке и Путлеру Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • прадід 7 мая, 20:01 Люди пізнають свою історію спочатку з офіційних підручників, а потім перевіряють офіційну історію з реальними фактами. Реальність свідчить про брехливість офіційної історії. Що робити? Вірити реальним фактам! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...