Топ Новини

Суса звільнили з генпрокуратури за автомобіль та право на кімнату, що відсутні у декларації

20 квітня в 14:18

Прокурор було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв'язку з невідповідністю його майнового стану доходам.

Генпрокуратура ГПУ
Стало відомо, за що звільнили слідчого ГПУ Дмитра Суса
Андрій Товстиженко, DT.UA
Старшого слідчого з особливо важливих справ головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса звільнили з органів прокуратури за те, що він не вказав у декларації автомобіль та право на користування кімнатою в Києві.

Це випливає з наказу про звільнення Дмитра Суса, який отримав в своє розпорядження і оприлюднило видання "Новий час".

Згідно з текстом наказу, Сус не вказав у декларації за 2015 рік володіння автомобілем Citroen C4 2008 року випуску, зареєстрованим на його ім'я. Зазначається, прокурор не зазначив у деклараціях продаж автомобілів Citroen C4 та Peugeot 406 1999 року випуску, що належали йому.

Згідно з документом, інформацію про право користування кімнатою на вулиці Мельникова в Києві Сус не вказав як декларації за 2015 рік, так і в декларації за 2016 рік

У наказі також згадується, що прокурора притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв'язку з невідповідністю його майнового стану доходам, отриманим із законних джерел, та недостовірного декларування ним свого майна.

6_1
Новое время

6_2
Новое время

Читайте також: Політики часто і в неробочий час відвідують Генпрокуратуру – ЗМІ

Раніше ZN.UA повідомляло, що генеральній прокурор Юрій Луценко звільнив з органів прокуратури старшого слідчого з особливо важливих справ головного слідчого управління Генпрокуратури Дмитра Суса.

Причиною звільнення стало "систематичне грубе порушення вимог законів України "Про запобігання корупції", "Про прокуратуру", правил прокурорської етики, вчинення дій, що ганьблять звання прокурора і можуть викликати сумнів у його чесності та непідкупності органів прокуратури".

У листопаді 2016 року генеральний прокурор України Юрій Луценко притягнув до дисциплінарної відповідальності за брехню в декларації та анкеті доброчесності заступника начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитра Суса.

Департамент Генпрокуратури, в якому працював Дмитро Сус, пов'язують з народними депутатами від "Блоку Петра Порошенко" Ігорем Кононенком та Олександром Грановським, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

За матеріалами: Новое время
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...