Топ Новини

Суд виправдав Марушевську у справі про 500 грн премії

20 березня в 20:44

Адвокат екс-голови Одеської митниці вказав на закінчення річного строку давності за адмінпорушення. Прокурор запропонував закрити виробництво.

Марушевська
Прокуратура не стала наполягати на притягненні Марушевської до адміністративної відповідальності
Малиновський суд Одеси, розглянувши у понеділок, 20 березня, складений Національним агентством з протидії корупції протокол про адміністративне порушення під час преміювання співробітників Одеської митниці, виправдав екс-начальника місцевої митниці Юлію Марушевську.

Сторону обвинувачення в суді представляли співробітник НАЗК і прокурор Генеральної прокуратури, повідомляє "Укрінформ".

Марушевська під час судового засідання заперечувала наявність корупційного умислу в діях під час підписання наказу, відповідно з яким співробітниці Одеської митниці, в тому числі й сама Марушевська, у 2016 році отримали по 500 гривень премії.

"Винною себе не вважаю, так як підписаний мною наказ, згідно з регламентом Державної фіскальної служби, було погоджено з юридичним відділом та відділом внутрішньої безпеки, які не виявили жодних порушень", – заявила екс-керівник Одеської митниці.

Вона також висловила подив, що заяву про правопорушення до НАЗК подав перший заступник голови СБУ Павло Демчина, який "мав би за родом діяльністю займатися великими корупційними злочинами, а не дрібною "адміністративкою".

Авдокат Марушевської вказав на те, що з моменту підписання наказу минуло вже більше року, і термін, до закінчення якого особу можна притягнути до адміністративної відповідальності, вже сплив. Він також наполягав на відсутності складу правопорушення і звернув увагу на порушення в оформленні наказу, у зв'язку з яким його не можна використовувати як доказ у суді.

Представник НАЗК наполягав на необхідності притягнути Марушевську до відповідальності за порушення їй законодавства про конфлікт інтересів.

У той же час, прокурор заявив, що ГПУ вважає за необхідне закрити адміністративне провадження і зняти з Марушевської звинувачення.

Читайте також: Після затримання Насірова на Одеській митниці сталася пожежа, комп'ютери відомства залили водою - Марушевська

Раніше повідомлялося, що колишній начальник Одеської митниці Юлія Марушевська дала роз'яснення у Національному агентстві з питань запобігання корупції у зв'язку з клопотанням заступника глави СБУ Павла Демчини, який побачив у конфлікт інтересів у факті преміювання Марушевський підлеглих і самої себе на 500 гривень в 2016 році.

Нагадаємо, у грудні глава ГФС Роман Насіров звільнив Юлію Марушевську з посади начальника Одеської митниці за дисциплінарною статтею, хоча вона написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Під час роботи в Одесі Марушевська конфліктувала з головою ДФС. Вона, а також екс-голова ОДА Міхеїл Саакашвілі неодноразово зверталися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням звільнити Насірова..

Читайте інтер'ю Юлії Марушевської у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA , Укрінформ ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...