Топ Новини

Суд відмовився визнати незаконним продаж землі під забудову біля Софії Київської

20 лютого 2013 в 18:55

При цьому Вищий госпсуд залишив в силі ухвалу, згідно з якою проведення будівельних робіт на вулиці Гончара заборонено до завершення судових розглядів.

sophia.jpg
kiev-photo.livejournal.com
Вищий господарський суд скасував рішення нижчих інстанцій і відмовився визнати недійсним договір купівлі-продажу земельної ділянки по вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника "Софія Київська".

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

"Вищий госпсуд скасував все і відправив на новий розгляд до самого низу - знову в Госпсуд Києва", - сказав Пузанов.

Він зазначив, що при цьому Вищий госпсуд залишив в силі ухвалу, згідно з якою проведення будівельних робіт на вулиці Гончара заборонено до завершення судових розглядів.

Як повідомили, в кінці 2012 Апеляційний господарський суд Києва залишив у силі рішення Господарського суду, тим самим підтвердивши визнання недійсним договору купівлі-продажу цієї ділянки.

Пузанов раніше відзначив, що у разі позитивного для міста рішення Вищого госпсуду, влада має намір повернутися до планів про знесення побудованого там житлового комплексу.

У квітні 2012 року Госпсуд Києва також визнав недійсним державний акт права власності на земельну ділянку і визнав відсутність у компанії ТОВ "інвестиційно-будівельна група" права власності на ділянку і право користування ним.

Крім того, в грудні 2011 Госпсуд заборонив будівництво житлового комплексу на вулиці Гончара.

"Інвестиційно-будівельна група" займається будівництвом житлового комплексу з приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом по вулиці Гончара, 17-23.

Читайте також:

Під Андріївською церквою в Києві обсипався грунт

ЮНЕСКО може внести Печерську Лавру і Софію Київську до "чорного списку"

За матеріалами: ukranews.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...