Топ Новини

Справу про загибель студента Індила направлено на новий судовий розгляд

24 січня 2013 в 17:45

Деснянський районний суд Києва 29 жовтня 2012 року виніс постанову про повернення кримінальної справи на додаткове розслідування, мотивуючи своє рішення неповнотою досудового слідства.

Дело о гибели Индило направлено на новое судебное разбирательство
Справу про загибель студента Індила направлено на новий судовий розгляд

Апеляційний суд Києва задовольнив апеляційну скаргу прокуратури столиці і повернув кримінальну справу за фактом загибелі студента Ігоря Індила на новий судовий розгляд, повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ міськпрокуратури.

Прокуратура нагадує, що Деснянський районний суд Києва 29 жовтня 2012 року виніс постанову про повернення кримінальної справи на додаткове розслідування, мотивуючи своє рішення неповнотою досудового слідства.

Прокуратура Києва, не погоджуючись з таким рішенням суду, оскаржила його в апеляційному порядку, оскільки у справі виконані всі необхідні слідчі дії.

Апеляційний суд міста Києва скасував ухвалу райсуду, кримінальну справу за фактом загибелі Індила направлено у Деснянський рай суд на новий судовий розгляд в іншому складі суддів, повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ міськпрокуратури.

У жовтні минулого року прокуратура Києва завершила додаткове розслідування кримінальної справи щодо загибелі Індила. Адвокат батьків студента Олександр Заруцький зазначив, що після проведення додаткового розслідування не з'явилося майже нічого нового. Тобто, пояснив адвокат, призначена додаткова експертиза не дала однозначної відповіді, що саме стало причиною травми голови потерпілого, яким чином з'явилася у нього кров у шлунку тощо, а також не були допитані додаткові свідки.

Заруцький відзначив тоді, що у результаті проведення додаткового розслідування слідство визнало, що черговий з райвідділку Коваленко не вжив заходів з реагування для своєчасного виклику "швидкої допомоги" до потерпілого.

20-річний студент Індило помер у травні 2010 року у Шевченківському райуправлінні міліції Києва.

Читайте також:

Прокуратура вважає, що суд затягує справу Індила

Прокуратура повторно розслідувала справу Індила, але безрезультатно

Пшонка: За смерть Індила повинні відповісти голови столичної міліції

Прокуратура: Студента Індила ніхто не бив, він сам впав

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...