Соціологи помітили формування в Україні єдиної нації

2 жовтня 2014 в 12:44

Молодь просто охопив патріотизм. Елла Лібанова тішить себе надією, що в Україні зараз нарешті формується єдина нація.

Прага, Флаг за Украину
Українські прапори можна побачити всюди
retail-guru.com

Останні соціологічні опитування показують відмову громадян від думки, що від них нічого не залежить. Про це сказала директор Інституту демографії та соціальних досліджень Елла Лібанова в інтерв'ю журналу "Новий час".

"Зараз є відчуття, що від нас щось залежить. Що ми - не стадо, яке направляють у загальний загін. Це дуже сильна відміна від 2004 року - тоді всі стояли за Ющенка, а сьогодні кожен стоїть за себе", - сказала вона.

Лібанова зазначила, що Українці витримають і холодну зиму, і погіршення якості життя в період кризи, якщо народ буде єдиним.

"Тішу себе надією, що в Україні зараз нарешті формується єдина нація. Молодь просто охопив патріотизм. Не ідеологічним може бути тільки дуже розвинене, зріле суспільство. А нашому суспільству бути таким - це позбутися захисту. Так що коли діти ходять у вишиванках та співають гімн - це дуже правильно", - вважає вона.

Читайте також: Виховання патріотизму стане найважчим завданням на Донбасі після завершення АТО

Нагадаємо, що за даними опитування групи "Рейтинг", проведеного в серпні, майже 60% громадян країни хотіли б народитися в Україні. Порівняно з квітнем минулого року, кількість бажаючих народитися в Україні збільшилася на 12%.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...