Топ Новини

Сергій Бубка став академіком

14 березня 2013 в 13:48

Знаменитий стрибун із жердиною, колишній співвласник "Родовід Банку", що розорився, і президент НОК прийнятий в академіки.

Сергей Бубка
Сергій Бубка - академік
litva-tour.eu

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка став академіком Української академії наук. Диплом і спеціальний знак дійсного члена йому вручив президент академії Олексій Оніпко під час засідання відділення УАН "Фізична культура і спорт", повідомляє прес-служба НОК.

"Сьогодні наша Академія поповнилася творчими і гідними членами. Переконаний, що сьогоднішня подія принесе нові успіхи для розвитку нашої країни, зокрема спортивної складової. У цілому Україна багата на таланти в різних сферах, але спортсмени найкраще прославляють Україну у світі", - зазначив Оніпко.

"Для мене це велика честь і визнання. Звик постійно прагнути до досконалості. Наука і освіта - це двигуни будь-якого прогресу і спортивного теж. Вдячний своїм вчителям, які виховували у мені прагнення до нових знань і самовдосконалення", - підкреслив Бубка.

Президент НОК також висловив вдячність професорам Володимиру Платонову і Марії Булатовій, при підтримці яких у співпраці з Олімпійською академією України та Національним університетом фізичного виховання і спорту, НОК реалізував низку наукових і освітніх проектів.

Читайте також:

Ініціативи Януковича з розвитку спорту в Україні повністю провалилися

Список осіб, відповідальних за махінації у "Родовід Банку": версія правоохоронців

Янукович навіть своє прізвище написав із помилками

Станіслав Ніколаєнко: "Я пишу слово "професор" з одним "фе"

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...