Щойно ставши міністром, Кожара отримав звання доктора наук

9 січня 2013 в 21:26

Міністрам закордонних справ України і Росії, Кожарі і Лаврову урочисто вручать мантії та дипломи почесних докторів наук Чернівецького університету 14 січня. З'ясувалося, що вони допомагали університету потрапити в список ЮНЕСКО.

kozhara.jpg
Почесний доктор наук Леонід Кожара

Вчена рада Чернівецького національного університету ім. Федьковича присвоїла звання почесних докторів наук міністрам закордонних справ України і Росії Леоніду Кожарі та Сергію Лаврову.

Як повідомляється на сайті університету, таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні вченої ради в середу, 9 січня.

За словами ректора університету професора Степана Мельничука, обидва міністра заслуговують на це звання "за їх допомогу під час номінації Чернівецького національного університету на включення до списку архітектурних пам'яток ЮНЕСКО".

14 січня, в день, коли міністри будуть проводити в будівлі Чернівецького національного університету ім. Федьковича міждержавну зустріч, їм урочисто вручать мантії та дипломи почесних докторів наук.

Глави МЗС України та Росії проведуть сьоме засідання підкомітету з міжнародного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії 14 січня в Чернівцях.

Як повідомлялося, 21 грудня 2012 року президент Віктор Янукович призначив Леоніда Кожару міністром закордонних справ.

Читайте також:

Міністерство закордонних справ очолив Леонід Кожара

Чернівецький університет включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...