РНБО запланувала три хвилі мобілізації у 2015 році

20 грудня 2014 в 20:40

У той же час військовим, які зараз перебувають у зоні АТО запропонують продовжити контракти.

Нацгвардия
У 2015 році заплановано три хвилі мобілізації

В Україні в 2015 році відбудуться три хвилі часткової мобілізації, повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов за результатами засідання РНБО.

За його словами, військовим, які зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, запропонують продовжити контракти щодо несення служби, а ті, хто відмовляться, будуть поетапно демобілізовані.

"Водночас ми не можемо залишити армію без військових, а тому в 2015 році заплановано три хвилі часткової мобілізації: перша – з 20 січня, тривалістю 90 днів, друга – орієнтовно з квітня, тривалістю 60 днів і третя – з червня, тривалістю 60 днів", – заявив Турчинов.

Турчинов вважає неправильною ситуацією, "коли одні і ті самі люди беруть на себе всі тяготи щодо захисту країни, а інші спостерігають за цим по телебаченню".

Читайте також: На оборону і безпеку в 2015 році буде витрачено 5% ВВП - рішення РНБО

 Іншим рішенням РНБО в Україні з 2015 року запроваджено призов на строкову службу тривалістю у 1,5 роки. Призиватися будуть громадяни віком 20-27 років. У той же час, за словами президента України Петра Порошенко, призовників не направлятимуть в зону АТО. 

За матеріалами: Insider
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Юрий Петров 13 января, 09:11 Прийшла повістка на мобілізацію? Для духовної людини це не біда! Закон України № 987 «Про свободу совісті та релігійні організації» Громадяни, які навчаються у вищих і середніх Духовних навчальних закладах, користуються правами і пільгами щодо відстрочення проходження військової служби. www.vedavat.com.ua/education.html Якщо у претендента на посаду «Священнослужитель» є вища освіта будь-якій спеціальності, тоді релігійна організація «Слов’яно-Ведичний Храм Спадщини Предків» пропонує реєстрацію претендента у «Постанові про прийняття священнослужителя до релігійної організації». Бороніть свою душу, а Церква допоможе. Четверта хвиля мобілізації у січні-квітні 2015 року не торкнеться Священнослужителів, які займають посаду у зареєстрованих релігійних організаціях. Звертайтесь - допоможемо! vedavat.hram@gmail.com Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...