Топ Новини

"Репортери без кордонів" прогнозують зміцнення позицій "Сім'ї" в медіа-просторі

3 травня 2013 в 15:29

Медіа-простір вже здебільшого підконтрольний владі. І ці позиції зміцнюються.

camera_smi_televi_.jpg
Телеканали переходять під контроль "Сім'ї"
Андрей Товстыженко, ZN.UA

Найбільшою проблемою для ЗМІ в Україні залишається безпека журналістів та безкарність злочинів проти свободи преси. Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила українська представниця міжнародної правозахисної організації "Репортери без кордонів" Оксана Романюк.

"Думаю, що в цьому році буде зростання цензури і закріплення позиції влади, "Сім'ї" в медіа-просторі. Ми знаємо, що медіа-простір вже переважно підконтрольний владі, і в цьому році відбудеться цементування цих позицій", - сказала Романюк.

Організація "Репортери без кордонів" не очікує в цьому році зростання фізичних нападів на журналістів в Україні. Однак фахівці прогнозують зменшення медіа-плюралізму, зростання цензури, а також тиску шляхом використання інтернету (DDOS-атаки).

"Наприклад, нещодавно президент приїздив у Черкаси, і були "вимкнені" одночасно три місцевих інтернет-ресурси DDOS-атаками, також це інтернет-атаки на акаунти і скриньки відомих журналістів", - зазначила представниця міжнародної правозахисної організації.

3 травня відзначається Всесвітній день свободи преси. Україна тільки за останній рік опустилася в рейтингу свободи преси "Репортерів без кордонів" на 10 позицій (з 116 на 126 місце). За даними правозахисників цієї організації, в тому ж 2012 році було зафіксовано рекордну кількість порушень прав українських журналістів за останні десять років.

Читайте також:

Арбузов каже, що не має відносин з сином Януковича

Хорошковському давали вибір: продати "Інтер" Льовочкіну або синові Януковича

Арбузов допускає, що Курченко може бути вундеркіндом

Курченко і його ВЕТЭК поки не мають наміру купувати медіа-активи

 

За матеріалами: Радіо Свобода
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...