Топ Новини

Регіонали запропонували засекретити інформацію про національність і дату народження

28 січня 2013 в 16:39

Депутат від ПР Олена Бондаренко внесла до Ради проект змін до закону "Про інформацію".

Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко зареєструвала у парламенті законопроект, яким пропонується віднести до конфіденційної інформації відомості про національність, освіту, дату і місце народження людини.

Проект закону передбачає внесення змін до статті 8 та 11 закону "Про інформацію" щодо мови інформації та інформації про фізичну особу.

Передбачено, що не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, окрім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адресу, дату і місце народження.

"Кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законом", - сказано в законопроекті.

Крім того, проектом передбачено, що "мова інформації визначається Законом України "Про основи державної мовної політики", міжнародними договорами, згоду на обов'язковість яких надано Верховною Радою України, іншими законодавчими актами України у сфері інформації".

Читайте також:

Видачу біометричних паспортів почнуть не раніше квітня

"Свобода" має намір повернути графу "національність". Комуністи підтримують

Більшість українців проти біопаспортів і демографічного реєстру

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • інк 29 января, 00:49 графа "національність" повинна бути в паспорті, а то ми якісь безликі. ні роду, ні племені. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • укр 28 января, 19:20 Завдання «Свободі» : - до 25 лютого 2013 р. – допиляти огорожу біля ВР (запросити людей), - оприлюднити матеріали для люстрації корупціонерів України. Час працює проти українців !!! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...