Топ Новини

Регіонал Колесніченко одягнув форму офіцера Червоної Армії

7 травня 2013 в 20:01

Колесніченко повідомив жителям Севастополя, що в Західній та Центральній Україні молодь вже носить есесівську форму.

Вадим Колесниченко
Вадим Колесніченко в Севастополі
jourdom.ru

Народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко прийшов на зустріч з пресою у Севастополі у формі офіцера Червоної Армії, повідомляє інтернет-видання "Новий Севастополь".

"Я одягнув сьогодні цю форму на противагу тому, що есесівська форма стала атрибутом молодіжного руху на Західній Україні та в центральній частині нашої держави", - повідомив регіонал.

При цьому він заявив, що робляться спроби "перемалювати підсумки Великої Вітчизняної війни для того, щоб перетворити Червону Армію на армію поневолювачів".

"Я переконаний в тому, що жителі міста-героя Севастополя не можуть з цим погодитися. Ось чому так важливо поважати і цю форму, і копію прапора Перемоги, яку на Західній Україні намагаються розтоптати своїми чобітьми есесівські покидьки", - сказав Колесніченко.

Читайте також:

Регіонал Колесніченко згадав, що на війні загинув його дід, а не батько

Колесніченко готовий судитися з істориками, які звинуватили його у крадіжці

Путін нагородив п'ятьох регіоналів медалями за популяризацію російської мови

В Івано-Франківській області перепоховають 600 жертв 1939-1941 років

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • укр 8 мая, 15:56 Звільнимо Севастополь від російських Окупантів. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • УкраїніВолюБандюкамНари 8 мая, 15:55 Мабуть, єдина країна в світі із злочинною виборчою системою Литвина-Рибака, що дозволяє зекам, бандюкам та нацменам прийти до влади і будучи при владі, продовжувати грабувати довгостроково, як це роблять ЯнуковIч, Пахл-Азаров, Якименко, Лебедев, Табачник,Колісниченки…Достроково,за антидержавну діяльність. жодного усунути неможливо. Влада (окупанти України з українськими символами- прапором, тризубом) від протестних акцій (громадян України), відгородилась відгодованою поліцією та омоном, під акомпанімент зомбувань брехла-пахла. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Андрей 8 мая, 10:53 Клоун Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...