Рада ввела кримінальну відповідальність за постачання неякісної продукції для армії

26 січня 2016 в 12:42

Уряду дали місяць на удосконалення національної системи стандартизації продукції, робіт і послуг оборонного призначення.

armiya_army_armia_vertolet_siloviki_045.JPG
За неякісну продукцію для армії будуть саджати у в'язницю
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Верховна Рада врахувала пропозиції президента до закону про відповідальність "за порушення законодавства у сфері підтвердження відповідності, виготовлення, виробництва, реалізації, придбання продукції, робіт і послуг у військовій сфері".

Рада прийняла законопроект №1793 15 липня 2015 року. Закон вводить кримінальну відповідальність за порушення стандартів при закупівлях для Збройних сил або інших військових формувань. Такі злочини караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. Дії, вчинені організованою групою, або якщо вони призвели до тяжких наслідків, караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років.

У прийнятому з пропозиціями президента тексті закону говориться, що він набуває чинності через місяць після опублікування. За цей час Кабінет міністрів повинен вдосконалити національну систему стандартизації продукції, робіт і послуг оборонного призначення.

Читайте також: Яценюк пообіцяв заощадити 5 млрд грн завдяки електронним закупівлям

За даними звіту міжнародної антикорупційної мережі Transparency International, в українській оборонній сфері залишається високий ризик корупції. За оцінками організації, через корупційну практику відбувається втрата до 10-15% коштів, призначених для закупівлі озброєнь.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...