Прокуратура перевірить законність реконструкції Гостинного двору

13 лютого 2013 в 16:32

Прокуратура попросила інформацію щодо дотримання вимог містобудівного законодавства при реконструкції будівлі.

Прокуратура Києва надіслала запит до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю щодо дотримання вимог містобудівного законодавства при проведенні реконструкції Гостинного двору.

Як повідомили у прес-службі столичної прокуратури, контролери повинні надати прокуратурі інформацію про відповідність будівельної документації державним будівельним нормам.

Як повідомлялося, влітку 2012 року Верховна Рада виключила Гостинний двір на Контрактовій площі у Києві з переліку пам'яток, які не підлягають приватизації, і дала зелене світло його перебудові та змінам цільового призначення. Історичну будівлю 1809 року реконструюють у торгово-офісний центр. Як він буде виглядати - досі невідомо.

У ніч на 9 лютого у горищній будівлі Гостинного двору виникла пожежа. Вогонь пошкодив конструктивні елементи покрівлі на площі 200 кв.м.

Учасники акції із захисту Гостинного двору від реставрації покладають основну відповідальність за пожежу у будинку на його основного орендаря - НДІ "Укрндіпроектреставрація" і не виключають можливість підпалу.

За даними активістів, найближчим часом у будівлі Гостиного двору повинна була початися перевірка на предмет техногенної безпеки за запитом громадської організації "Контрактова площа - Гостинний двір".

Читайте також:

МВС назвав попередню причину пожежі в Гостинному дворі

Активісти оголосили винуватцями пожежі в Гостинному дворі "реставраторів"

У Києві вночі горів Гостинний двір

Укрреставрація пообіцяла зберегти зовнішній вигляд Гостинного двору

 

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...