Прокуратура Криму ініціювала повернення ряду санаторіїв незаконно відібраної землі

14 квітня 2013 в 11:48

Скандал з незаконним відчуженням землі дитячого протитуберкульозного санаторію ім. Боброва в Алупці спровокував хвилю прокурорських перевірок санаторно – курортних установ Криму.

Санаторий им. Боброва
Санаторій ім. Боброва

Прокуратура АРК проводить ряд перевірок санаторно – курортних установ Криму, за результатами яких добивається повернення санаторіям незаконно відчуженого майна. Про це ZN.UA повідомив прокурор Автономної Республіки Крим В'ячеслав Павлов.

"По-перше, вже задоволено два позови про вилучення земель санаторію ім. Боброва, у тому числі скасовано держакт на 4,8 га, незаконно оформлений міськрадою Алупки. У судовому порядку оскаржується рішення про надання громадянам і фірмам 1,2 га із земель цього санаторію. Усього ж було заявлено 17 позовів. За поданням прокуратури Ялти Алупкінська міськрада сама скасувала 15 своїх рішень щодо оформлення землевідведень на території оздоровниці", - підкреслив прокурор.

Крім того, зазначив В'ячеслав Павлов, з початку року скасовано рішення про позбавлення землі протитуберкульозних санаторіїв "Москва" і "Піонер"; на розгляді - подання про скасування рішення щодо вилучення ділянки майже в півгектара біля санаторію "Червоний маяк"; взято участь у справах щодо 1,6 га санаторію "Нижня Ореанда", 0,6 га - санаторію "Севастополь", які намагаються відрізати в здравниць; зараз готується позов про визнання незаконним рішення про відчуження 0,7 га біля санаторію ВР Криму "Росія".

"Розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного вилучення землі у протитуберкульозного санаторію "Передгірний", де приватна забудова ведеться за 8—10 метрів від лікувальних корпусів. Також цього року за участі прокуратури суди скасували незаконні рішення щодо майна НДІ курортології імені Сєченова, санаторіїв "Лівадія", "Гірське сонце", "Першотравневий", "Москва", грязелікарні "Мойнаки", - повідомив він.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у інтерв'ю Валентини Самар з В'ячеславом Павловим.

Читайте також:

А за містом - паркани, за парканами - вожді

Дитячому протитуберкульозному санаторію в Криму виділять новий пляж замість відібраного забудовниками

Дитячому протитуберкульозному санаторію в Криму повернули частину незаконно відібраної землі

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...