Порошенко обговорив з Біллом Гейтсом реформи в Україні та боротьбу з поліомієлітом

16 вересня 2015 в 21:28

Співрозмовники домовилися продовжити діалог під час зустрічі в Нью-Йорку найближчим часом.

Билл Гейтс и Порошенко обсудили иммунизацию украинцев от полиомиелита
Білл Гейтс і Порошенко обговорили імунізацію українців від поліомієліту

Президент України Петро Порошенко провів скайп-конференцію з американським бізнесменом, засновником і власником корпорації Microsoft Біллом Гейтсом.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Президент поінформував Білла Гейтса, благодійний фонд якого займається підтримкою боротьби з поліомієлітом у світі, про заходи, які в цій сфері здійснює Україна.

"Співрозмовники обговорили питання імунізації населення від поліомієліту, а також питання співпраці з Фондом Гейтса. Петро Порошенко підкреслив, що для України дуже важливо зробити все, щоб відновити статус країни без поліомієліту, який Україна мала з 2002 року", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Гейтс подякував за те, що питання боротьби з поліомієлітом знаходиться на особистому контролі президента України.

"Співрозмовники також обмінялися думками щодо реформ в Україні. При цьому Петро Порошенко зазначив, що впровадження інновацій і роботу Національної ради реформ в Україні координує колишній керівник офісу компанії "Майкрософт Україна" Дмитро Шимків", - повідомляє прес-служба.

Крім цього, Порошенко і Гейтс домовилися продовжити діалог під час зустрічі в Нью-Йорку найближчим часом.

Читайте також: У Світовому банку позитивно оцінили реформи в Україні

Нагадаємо, 12 вересня Заступник міністра охорони здоров'я України Ігор Перегінець заявив про те, що МОЗ розпочинає кампанію з вакцинації дітей проти поліомієліту і планує провести її в три раунди.

Раніше повідомлялося, що на початку вересня у Міністерстві охорони здоров'я України підтвердили спалах поліомієліту в країні.

"Сертифікована ВООЗ лабораторія підтвердила, що захворювання двох дітей на Закарпатті було викликане вірусом похідним від вакцинного штаму, і підтверджена циркуляція вірусу, що згідно з Міжнародними медико-санітарними правилами прирівнюється до спалаху поліомієліту", - зазначалося в повідомленні МОЗ.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...