Топ Новини

Попередник Табачника закликав розділити Міністерство освіти і спорту

17 лютого 2013 в 13:10

Екс-міністр освіти Станіслав Ніколаєнко впевнений, що позаторішнє об'єднання Міністерства освіти і науки з Міністерством сім'ї, молоді та спорту користі не принесло.

Громадська рада працівників освіти і науки України, заснована і очолювана екс-міністром освіти Станіславом Ніколаєнком, запропонувала розділити Міністерство освіти і науки, молоді та спорту на два відомства.

"На думку Громадської ради працівників освіти і науки України, доцільним було б роз'єднати нинішнє МОНМС на Міністерство освіти і науки і Міністерство спорту", - пише Ніколаєнко у своїй статті для ZN.UA.

Профтехосвіту він пропонує виділити у спеціальне Агентство з відтворення продуктивних сил, "яка б спільно з роботодавцями, профспілками взяла на себе функцію підготовки і перепідготовки робітників, у тому числі на виробництві".

На думку екс-міністра, три сотні працівників МОНМС України фізично не можуть встигати стежити за всіма змінами в освітянському та науковому середовищі.

"Тому дискусії навколо проблем виховання, утримання освіти і підручників, ЗНО, зростання корупції, відсталості закладів профтехосвіти в Україні ведуться постійно", - сказав Ніколаєнко.

Він нагадав, що саме Міністерство освіти і науки до цього вже поглинуло п'ять відомств і кількість фахівців, що свого часу займалися загальноосвітніми установами, профтехосвітою або технікумами, скоротилася в кілька разів. Так, за його словами, у Франції освітянський штаб у 10 разів більший, ніж в Україні.

Докладніше читайте в статті Станіслава Ніколаєнка "П'ять кроків назустріч освіті" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Ректор КПІ запропонував чітко розмежувати повноваження Міносвіти і вишів

Міносвіти перекрутило факти, пояснюючи відсутність у тестах Бандери і Шухевича

Табачника звинуватили в підробці законопроекту "Про вищу освіту"

Половина випускників вишів вважають, що в Україні немає жодного гідного університету

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...