Полк "Азов" перейде до складу Нацгвардії

9 жовтня 2014 в 16:09

За словами міністра внутрішніх справ, "Азов" добре зарекомендував себе в боях на Донбасі.

Азов
"Азов" добре зарекомендував себе в боях на Донбасі
з офіційного сйту ФК ЦСКА (pfc-cska.com)

Полк особливого призначення МВС України "Азов" перейде до складу Національної гвардії України. Про це на брифінгу заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Ухвалено рішення про те, щоб почати підготовку для процесу перекладу полку особливого призначення МВС України "Азов" до складу Національної гвардії України", - сказав він.

За словами глави МВС, "Азов" добре зарекомендував себе в боях на Донбасі.

"Спочатку спецбатальйон, потім полк - вони проявили себе в реальних боях під Маріуполем, під Донецьком. Це найбільш підготовлені люди і ми прийняли рішення - у відповідності з доктриною наших оборонних сил найкраще військове розвиток цей полк буде отримувати в складі Нацгвардії", - додав Аваков.

Бійці "Азова" пройдуть спеціальне навчання, отримують відповідний інструктаж і техніку.

У свою чергу, командир "Азова" Андрій Білецький повідомив, що на цьому тижні в рамках формування полку з'явилася артилерійська дивізія.

Командувач Нацгвардією Степан Полторак зазначив, що штат полку необхідно доукомплектувати серйозними фахівцями, які будуть навчати і організовувати бойові дії.

"Ми передаємо зразки техніки, щоб перехід добровольчого полку в структуроване військове формування пройшов безболісно і плавно", - сказав він

В даний час чисельність бійців "Азова" становить 800 осіб.

Нагадаємо, міністерство оборони початок процес оформлення лав усіх бажаючих бійців добровольчих батальйонів, які зараз діють в структурі Міністерства внутрішніх справ. !dt

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.04
EUR 29.06
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...