Топ Новини

ООН до кінця року буде рекламувати в Україні здоровий спосіб життя

5 березня 2013 в 19:04

В Україні з'являться білборди і сіті-лайти ООН з гаслом "У твоєму житті є люди, заради яких варто жити".

Представництво ООН в Україні початло національну інформаційну кампанію на зовнішніх носіях, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя.

Інформаційна кампанія буде проходити по всій території України протягом 2013 року. Протягом цього періоду заплановано розкрити п'ять тем, пов'язаних зі здоров'ям, а саме: здорова планета і навколишнє середовище, корисність споживання фруктів і овочів, вакцинація, репродуктивне здоров'я, здорове старіння. Також, в інформаційну кампанію буде включена тема раннього тестування на ВІЛ.

Всі іміджі кампанії розроблені в одному стилі у форматах білборда і сіті-лайта. Кожне з зображень містить гасло - "У твоєму житті є люди, заради яких варто жити" - автори кампанії закликають бути небайдужими і підкреслюють необхідність піклуватися про власне здоров'я й здоров'я рідних і близьких людей.

Як зазначили у представництві ООН, відповідно до Рамкової програми партнерства уряду України - ООН на 2012-2016 роки, якою визначено пріоритетні напрями співпраці, одне з найважливіших місць відведено охороні здоров'я. Програмою визначено напрямки співпраці з питань ВІЛ/СНІД, поліпшення репродуктивного здоров'я, підтримки імунізації тощо. Пріоритети в галузі охорони здоров'я також визначені в програмі "Цілі Розвитку Тисячоліття", яку Україна зобов'язалася виконати до 2015 року.

Читайта також:

Українці зізналися у шкідливих звичках: чоловіки п'ють, палять, жінки розмовляють по телефону

У США вдалося повністю вилікувати дитину від ВІЛ

ООН виявила в Україні відсутність гендерної рівності

Українці допоможуть ООН визначити пріоритети розвитку світу

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...