Топ Новини

Олійник закликав Немирю пояснити надмірні витрати

23 квітня 2013 в 19:01

Новий Податковий кодекс зобов'язує чиновників декларувати не тільки доходи, а й витрати. Тому в разі виявлення витрат, що перевищують доходи, необхідно розповісти про джерела отримання цих коштів.

Григорий Немыря
Григорія Немирю попросили пояснити надмірні витрати

Депутат від Партії регіонів Володимир Олійник закликав главу парламентського комітету з питань євроінтеграції Григорія Немирю, а також інших депутатів, чиї витрати перевищують задекларовані доходи, дати пояснення з цього приводу компетентним органам.

Він зазначив, що новий Податковий кодекс зобов'язує чиновників декларувати не лише доходи, а й витрати. Тому в разі виявлення витрат, що перевищують доходи, варто розповісти про джерела таких коштів.

"У народних депутатів слід запитати: що це за скринька така, з якої дістають гроші на такі витрати, як перельоти? Причому, це тільки мінімальні витрати. Напевно, там є ще проживання і так далі. Так що всім, безумовно, потрібно давати пояснення відповідним компетентним органам, насамперед Податковій адміністрації, і зокрема такому євроінтегратору в лапках як Немиря", - заявив він.

На думку Олійника, такі скандали є яскравим прикладом недотримання європейських стандартів тими, хто на словах пропагує європейські цінності.

"Скажу відверто, хлопці заявляють про інтеграційні процеси, іноді не розуміючи суті ідеології. Це ж не просто вимоги до інших, а перш за все до себе. Зокрема, щодо питань фінансування, щодо витрат. За європейськими стандартами там було б вже дуже багато питань до будь-якого з депутатів. На мою думку, ця інформація (витрати Немирі на перельоти - ред.) підлягає перевірці, як і за всіх тих, хто декларує одні доходи, але має зовсім інші витрати", - сказав він.

За словами Олійника, Україна, як і Європа повинна реагувати на публікації в ЗМІ з цієї теми.

"Якщо вже європейці ставлять так питання, то, напевно, за європейськими стандартами, і ми повинні поставити", - додав він.

За матеріалами: ukranews.com
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...